کد خبر: 186347060
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » کلید منزل چهارقلوهای دیری تحت پوشش تامین اجتماعی تحویل داده شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
با حضور استاندار و مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر؛

طی مراسمی با حضور استاندار بوشهر و مدیرکل تامین اجتماعی این استان؛ کلید منزل چهارقلوهای دیری تحویل داده شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،  این منزل مسکونی که با حمایت مستقیم سازمان تامین اجتماعی ساخته شد، با حضور نماینده عالی دولت در استان، مدیرکل تامین اجتماعی استان و تعدادی از مقامات محلی و خیرینی که در ساخت این منزل، مشارکت داشتند، به خانواده چهارقلوها تحویل داده شد.

 گفتنی است، طی سفری که مدیرعامل سازمان تامین اجتماعى در فروردین ماه سالجاری به استان بوشهر داشت با حضور در شهرستان دیر، با خانواده ٤قلوهاى دیرى تحت پوشش تامین اجتماعى دیدار کرد و قول کمک ده میلیون تومانى برای ساخت مسکن آنها را داد که با تحقق آن، خانواده بیمه شده سازمان تامین اجتماعی در شهرستان دیر استان بوشهر صاحب خانه شدند.

لازم به ذکر است تمامی مراحل ساخت این منزل مسکونی با مدیریت و نظارت مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر و رئیس شعبه دیر، انجام شد.

گفتنی است این بیمه شده تامین اجتماعی، کارگر شناور صیادى است و در تاریخ ١٦ اسفند سال ٩٥ صاحب فرزندان چهارقلو به نام های على، حسین، عباس و الهه شد که به دلیل نداشتن مسکن، دچار مشکلات عدیده ای بود و به همین دلیل از سازمان تامین اجتماعی تقاضای کمک کرد  که سازمان این خانواده را زیر چتر حمایتی خود قرار داد و لبخند رضایت را بر لبان اعضای این خانواده نشاند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین