کد خبر: 186360264
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 تير 1397
خانه » حواشی » ابنا » پاسخ سخنگوی گروه‎های مقاومت فلسطین به ادعای جنبش فتح درباره عدم کمک ایران به فلسطین
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

محمد البریم سخنگوی رسمی گروه های مقاومت فلسطین به اظهارات اسامه القواسمی سخنگوی جنبش فتح درباره عدم کمک ایران به ملت فلسطین واکنش نشان داد.

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ محمد البریم سخنگوی رسمی گروه های مقاومت فلسطین به اظهارات اسامه القواسمی سخنگوی جنبش فتح درباره عدم کمک ایران به ملت فلسطین واکنش نشان داد.

وی در پایگاه اجتماعی فیسبوک نوشت: سخن القواسمی مبنی بر اینکه ایران هیچ کمکی به ملت فلسطین نکرده است، نادرست به شمار می آید.

البریم افزود: همگان می دانند که جمهوری اسلامی ایران چه کمک هایی به ملت و مقاومت ما کرده است و یکی از برجسته ترین موسسات کمک به ملت فلسطین را موسسه شهید فلسطینی تشکیل می دهد که به خانواده های شهدا توجه دارد.

وی تصریح کرد: اینکه کمک های ایران از راه دولت صورت نگرفته است به معنای عدم تقدیم کمک نیست. پروژه هایی که ایران به دور از رسانه ها انجام می دهد نیازی به اجازه ندارد.

سخنگوی گروه های مقاومت فلسطین اظهار داشت: ملت ما به خوبی می دانند چه کسانی تحریم و فشار و کاهش حقوق و قطع برق را علیه آنها تحمیل کرده و در محاصره و بروز گرسنگی علیه آنان مشارکت داشته است.

وی ادامه داد: جنبش فتح نیز به خوبی می داند چه کسی سفارت اسرائیل را در تهران تعطیل کرد و آن را به سفارت فلسطین مبدل ساخت و به حمایت مستمر از سازمان های آزادی فلسطین می پردازد.

گفتنی است اسامه القواسمی سخنگوی جنبش فتح فلسطین درباره حمایت‌ مالی ایران از فلسطین، مدعی شد که ایران حتی یک ریال به ملت فلسطین کمک نکرد.

..............

پایان پیام / 326

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین