کد خبر: 186396027
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » تعامل و همکاری سازمان تامین اجتماعی باقوه قضائیه
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی با اعلام اینکه تعامل و همکاری همه جانبه تامین اجتماعی این استان بادستگاه قضایی بیش از گذشته است، گفت: سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک سازمان بین النسلی وظیفه حفظ و صیانت از اموال و حقوق بیمه شدگان را بر عهده دارد و بر این اساس ضرورت این تعامل بیش از پیش احساس می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، محمد علی عباس زاده وحید در دیدار با رئیس کل دادگستری استان به مناسبت هفته قوه قضائیه از سازمان تامین اجتماعی به عنوان متولی اصلی تعمیم و گسترش بیمه های اجتماعی و حامی نیروی کار و تولید در کشور یاد کرد.
وی بر الزام تعامل و همکاری نزدیک تر سازمان تامین اجتماعی باقوه قضائیه تاکید کرد و افزود: در راستای حفظ و صیانت از حقوق حقه قشر زحمت کش و پرتلاش کارگر و همچنین بیمه شدگان و مستمری بگیران به عنوان مخاطبین اصلی سازمان نیازمند تعامل و همکاری نزدیک با قوه قضائیه به عنوان رکن اساسی در نظام جمهوری اسلامی ایران است.
عباس زاده ضمن آمادگی تعامل و همکاری همه جانبه اداره کل تامین اجتماعی استان با دستگاه قضایی گفت: سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک سازمان بین النسلی وظیفه حفظ و صیانت از اموال و حقوق بیمه شدگان را بر عهده دارد و بر این اساس ضرورت این تعامل بیش از پیش احساس می شود.
عباس زاده ادامه داد: در این زمینه در استان خراسان شمالی شاهد همکاری و حمایت همه جانبه دادگستری کل استان بوده ایم و ازاین بابت صمیمانه سپاسگزاری می نماییم.
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی نیز ضمن خیر مقدم از تعامل و همکاری خوب اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی تقدیر و تشکر کرد.
حجت الاسلام جعفری با اشاره به دیدار اخیر مسئولان عالی قضائی با رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت: مقام معظم رهبری در بیاناتشان فرمودند کار باید اصولی و درست انجام شود لذا بنده معتقدم در تعاملات و همکاری های متقابل سازمان ها و دستگاههای اجرایی عمل و اقدام، بایستی اصولی و بر مدار قانون باشد.
وی اظهارداشت: امیدواریم با در پیش گرفتن این اصل مشکلات و معضلات موجود در جامعه رفع شود.
حجت الاسلام جعفری از تعامل و روابط خوب تامین اجتماعی با دادگستری کل استان اظهار رضایت کرد و افزود: خوشبختانه در همکاری با تامین اجتماعی شاهد عملکرد اصولی و درست تامین اجتماعی بوده ایم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین