کد خبر: 186472160
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از شعبه یک تامین اجتماعی کرمان بازدید کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
در آخرین ساعات اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان؛

دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در آخرین ساعات اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب از شعبه یک تامین اجتماعی کرمان بازدید کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر نوربخش در جریان این بازدید، ضمن بررسی اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان و ثبت درخواست کارفرمایان، با تعدادی از کارفرمایان گفتگو کرد و نظرات آنها را در خصوص اجرای این قانون جویا شد.

در جریان این بازدید که محمد حسن زدا معاون بیمه ای، دکتر عبدالله میراکبری مدیرکل دفتر مدیرعامل و علی حسینی مدیر کل تامین اجتماعی کرمان نیز حضور داشتند، دکتر نوربخش در گفتگو با کارکنان شعبه یک کرمان، از ارایه خدمات  آنها به کارفرمایان در طول اجرای این قانون قدردانی کرد.

قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب به منظور کمک به کارگاههای دارای بدهی از سوی سازمان تامین اجتماعی به مدت دو ماه از دهم اردیبهشت تا دهم تیر اجرا شد و امروز شعب تامین اجتماعی تا ساعت ۲۰ به درخواست های کارفرمایان در مورد بهره مندی از مزایای این قانون رسیدگی کردند.

گفتنی است، دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به همراه هیات همراه در سفری دو روزه به استان کرمان، ضمن بازدید از مراکز بیمه ای ودرمانی تامین اجتماعی این استان، ارتقای خدمات به بیمه شدگان و مستمری بگیران کرمانی را نیز مورد بررسی قرار می دهند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین