کد خبر: 186476432
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 تير 1397
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

معاون فرهنگی –تبلیغی حوزه های علمیه خواهران از برگزاری اولین مرحله آزمون های مسابقات چهارمین دوره سیر مطالعاتی خبر داد وگفت: امروزه نیاز به مطالعه در ابعاد مهم فرهنگی و تربیتی، از مهم ترین نیاز های جوامع به شمار می رود و بایسته است که طلاب خواهر به عنوان افراد تاثیر گذار در جامعه، نسبت به شناخت نیاز های فرهنگی - تربیتی و رفع آن از طریق مطالعات روز آمد تلاش کنند؛ در این راستا چهارمین دوره از مسابقات سیر مطالعاتی با رویکرد فوق الذکر، از طرف معاونت فرهنگی -تبلیغی برنامه ریزی وبرای خواهران حوزوی در حال اجرا می باشد.

مدیر اداره کل امور فرهنگی –تربیتی نیز در این مورد افزود: سیر های مطالعاتی با توجه به نیاز های علمی -فرهنگی و سلایق افراد در موضوعات متفاوتی دسته بندی شده است و طلاب می توانند با استفاده ازفرصت مطالعاتی در تابستان و دیگر اوقات فراغت خود، به این امر مهم بپردازند.

ایشان در مورد نحوه اهداء جوایز مسابقات گفت: ازکسانی که در آزمون ها شرکت کرده و از امتیاز لازم در هر دو مرحله برخوردار گردند، بنا بر تعداد کتب و امتیاز اخذ شده، در جشنواره " کتاب یار " تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی در ادامه یادآور شد: لازم به ذکر است که منابع و سوالات مرحله اول چهارمین دوره سیر مطالعاتی (1397) بر روی پایگاه اطلاع رسانی فرهنگی به آدرس www.farhangi.whc.irبارگزاری گردیده و شرکت کنندگان در این مرحله(که بصورت کتاب باز برگزار می شود) می توانند سوالات کتاب مورد نظر خود را دریافت نموده و از تاریخ10/4/1397 تا10/9/1397درسامانه سیما واقع در کوثر نت به آدرسwww.kowsarnet.whc.irدر آزمون مورد نظر شرکت نمایند.

 وی در پایان ضمن اظهار امیدواری از استقبال شرکت کنندگان بیان نمود: امیدواریم که در سال جاری نیز مانند دوره های قبل شاهد حضور حداکثری شرکت کنندگان در این طرح باشیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین