کد خبر: 186489319
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 تير 1397
خانه » حواشی » خبرگزاری رسمی حوزه » رهنمودهای امام خامنه ای راهگشای تنگناهای اقتصادی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حوزه/ حجت الاسلام افتخاری گفت: در مسائل اقتصادی همیشه رهنمودهای مقام معظم رهبری راه گشا بوده و خواهد بود اما مشکل در عدم توجه مسئولان مربوطه است که به این سخنان عمل نمی کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از خبرگزاری رسمی حوزه:
کد خبر: 454687 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۰:۴۴ | سرویس: استان‌ها 56

رهنمودهای امام خامنه‌ای راهگشای تنگناهای اقتصادی است
حوزه/ حجت‌الاسلام افتخاری گفت: در مسائل اقتصادی همیشه رهنمودهای مقام معظم رهبری راه گشا بوده و خواهد بود اما مشکل در عدم توجه مسئولان مربوطه است که به این سخنان عمل نمی‌کنند.

حجت‌الاسلام حمید افتخاری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در همدان، با اشاره به رهبری دلسوزانه رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز به اعتراف دوست و دشمن  امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به بهترین وجه در این مدت کشور را اداره کرده‌اند.

امام جمعه شهرستان صالح‌آباد راه و روش مقام معظم رهبری را ادامه‌دهنده امام خمینی (ره) دانست و تصریح کرد: با الگو گیری از امام خمینی (ره) در تمام زمینه‌ها به‌خصوص در ساده زیستی و عدم تعامل با دشمنان اسلام مسیر انقلاب از راه خود خارج نشده است.

وی افزود: در مسائل اقتصادی هم همیشه رهنمودهای مقام معظم رهبری راه گشا بوده و خواهد بود اما مشکل در عدم توجه مسئولان مربوطه است که به این سخنان عمل نمی‌کنند.

حجت‌الاسلام افتخاری، آگاهی و هوشیاری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را ویژگی شاخص ایشان برشمرد و خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات فراوان در مسیر انقلاب اما با وجود گذشت زمان هر روز جهانیان به آینده‌بینی مقام معظم رهبری بیشتر ایمان می‌آورند.

وی تصریح کرد: این موضوع را می‌توان از الطاف الهی برشمرد که قبل از وقوع هر حادثه‌ای ایشان آگاهی‌های لازم و هشدارهای موردنیاز را به مسئولان و مردم می‌دهند.

امام جمعه شهرستان صالح‌آباد خاطرنشان کرد: آشنایی رهبر معظم انقلاب اسلامی با معادلات سیاسی جهان یکی از نقاط قوت ایشان در است که از دید بعضی از افراد پنهان مانده است.

وی تأکید کرد: اگر درجایی مشکلی وجود دارد دلیل را باید در عدم توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب جست‌وجو کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین