کد خبر: 186490702
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 تير 1397
خانه » سایت های خبری » 598 » ادعایی درباره نامه روحانی به جنتی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ارسال نامه حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور به شورای نگهبان برای تصویب و تائید هرچه سریعتر لوایح 4 گانه مرتبط با FATF خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از 598:
به گزارش پایگاه 598 به نقل از باشگاه خبرنگاران، جواد کریمی‌قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ارسال نامه حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور به شورای نگهبان برای تصویب و تأئید هرچه سریعتر لوایح 4 گانه مرتبط با FATF خبر داد.

وی مدعی شد روحانی رئیس جمهور و به عنوان رئیس شورای هماهنگی اقتصاد در تاریخ دوم تیرماه سال 97 بعد از به تعویق افتادن دو ماهه لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم و همچنین دیدار با مقام معظم رهبری نامه‌ای را خطاب به آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان نوشته است و در او خواسته که هرچه سریعتر سه لایحه در شورای نگهبان را سریعتر و بدون ایراد گرفتن رسیدگی کرده و همچنین کمک کند تا لایحه چهارم هم در مجلس تصویب شود تا مشکلات اقتصادی کشور هرچه زودتر حل شود.

کریمی‌قدوسی تأکید کرد: البته لایحه پالرمو پیش از این از لحاظ ترجمه مورد ایراد شورای نگهبان قرار گرفته بود که به مجلس بازگشت و اکنون هنوز ماده 1 آن که مربوط به تعریف تروریسم است در خانه ملت تصویب نشده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین