کد خبر: 186495067
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 تير 1397
خانه » سایت های خبری » 598 » دستگیری اوباشگر جنوب تهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

اوباشگری که اقدام به عربده کشی و بستن خیابان در یکی از محلات جنوبی تهران کرده بود، با شلیک پلیس زمین گیر شد.

به گزارش چی 24 به نقل از 598:
به گزارش پایگاه 598 به نقل از ایسنا، حوالی ساعت 21:30 چند شب پیش تعدادی از ساکنان شهرک بخارایی در محله خانی آباد با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفته و اعلام کردند که فردی با عربده کشی اقدام به بستن خیابان و مزاحمت برای ساکنان محله کرده است که درپی آن تیمی از ماموران کلانتری به محل حادثه واقع در خیابان نیلوفر اعزام شدند. 

پس از حضور ماموران در محل مشاهده شد فردی در حالی که قمه و یک میله یک و نیم متری در دست دارد، مقابل یک دستگاه سواری پراید و ون را سد کرده و در حال عربده کشی و استفاده از الفاظ رکیک است.

این فرد پس از رویت ماموران ابتدا قصد درگیری با آنان را داشت اما در ادامه به سمت پارکی که در آن محدوده قرار داشت فرار کرد که در همین حین، تعقیب و گریز میان این فرد و ماموران آغاز شد. در جریان تعقیب و گریز، ماموران چندین بار دستور ایست صادر کردند اما این فرد که حالت عادی نداشت بدون توجه به دستور پلیس قصد فرار داشت تا اینکه ماموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح، ابتدا چندین تیر هوایی شلیک کرده و سپس مجبور به شلیک تیر به پای این فرد شدند.

با شلیک تیر به پای متهم، ماموران اقدام به دستگیری وی کرده و این فرد که 26 سال سن داشت به بیمارستان منتقل شد تا پس از بهبود به جرائمش رسیدگی شود.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان، سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر گفت: در تحقیقات محلی ماموران مشخص شد که این فرد پیش از این نیز سابقه شرارت و درگیری داشته و در روز وقوع جرم نیز ابتدا با فردی در پارک دعوا کرده و سپس در شرایطی که حالت عادی نداشته به خیابان آمده و عربده کشی کرده است.

به گفته وی، این فرد پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا خواهد شد.


برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین