کد خبر: 186525467
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 تير 1397
خانه » سایت های خبری » وارث » گلباران حرم امام هشتم با حضور ۱۰ هزار نفر از بانوان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) خبر داد:

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام با اشاره به گلباران حرم امام هشتم با حضور ۱۰ هزار نفر از بانوان گفت: افرادی با حمایت مجمع جهانی اهل بیت(ع) و جامعه المصطفی در کشورهای مختلف برنامه های متنوع را به مناسبت دهه کرامت دنبال می کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از وارث:
وارث: محمودرضا برازش در دیدار اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی، با اشاره به این که اکنون دهه کرامت در کشور نهادینه شده است، اظهار کرد: فعالیت در این دهه مورد علاقه مجموعه‌های مختلف به ویژه صنوف قرار گرفته است به همین علت می‌توانیم به دستاوردهای مورد نظر در این دهه برسیم.

وی اضافه کرد: از زمستان گذشته برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های مختلف در استان‌های مختلف و خارج از کشور انجام شده است و برخی استان‌‌ها همانند قم و فارس نیز برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری را در سطوح مختلف اجرا می‌کنند.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام با بیان اینکه سال گذشته 750 هزار نفر در مسابقه کتاب‌خوانی رضوی شرکت کردند، عنوان کرد: 140 هزار نقاشی نیز به دبیرخانه این مسابقه ارسال شد.

وی با اشاره به اینکه در مسابقه نامه‌ای به امام رضا علیه‌السلام بیش از 300 هزار نفر فقط در یکی از استان‌ها شرکت کننده داشته‌ایم، مطرح کرد: در ابعاد ملی بسیاری از برنامه‌ها به بعد بین‌المللی ارتقا یافته به همین علت بسیاری از برنامه‌ها مورد حمایت ویژه قرار می‌گیرد.

برازش از اجرای برنامه آواها و نواهای مذهبی در تهران با حضور علاقه‌مندان کشورهای مختلف یاد کرد و گفت: در قالب یک برنامه ورزشی نیز جمعی از ورزشکاران دونده مسیر شلمچه تا حرم امام رضا علیه‌السلام را می‌پیمایند.

وی با اشاره به گلباران حرم امام رضا علیه‌السلام با حضور 10 هزار نفر از بانوان تصریح کرد: مساجد در دهه کرامت برگزاری مراسم‌های جشن را در دستور کار قرار داده‌اند و افرادی با حمایت مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و جامعه‌المصطفی در کشورهای مختلف برنامه‌های متنوع را دنبال می‌کنند.

برازش با تاکید بر اینکه برنامه‌های دهه کرامت در رسانه‌های کشور بازتاب مطلوبی داشته است، مطرح کرد: برنامه‌های اختتامیه در شب میلاد امام رضا علیه‌السلام در حرم مطهر ایشان برگزار می‌شود؛ حجم برنامه‌های مختلف در استان‌ها بسیار بالاست به همین علت امکان پاسخ‌گویی و حمایت از این همه این برنامه‌ها وجود ندارد و فعالیت‌های بنیاد به سمت ستادی شدن در حال حرکت است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین