کد خبر: 186540562
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 تير 1397
خانه » حواشی » خبرگزاری رسمی حوزه » مشکلات اقتصادی زخم های اصلی کشور است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرمانده سپاه قم:

حوزه/سردار احمدی، از مشکلات اقتصادی به عنوان زخم های اصلی کشور نام برد و گفت: باید زخم ها را با عمل به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی درمان کنیم تا مگس ها روی این زخم ها ننشینند.

به گزارش چی 24 به نقل از خبرگزاری رسمی حوزه:
کد خبر: 454766 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۶:۱۸ | سرویس: حوزه علمیه قم 3
فرمانده سپاه قم:
مشکلات اقتصادی زخم‌های اصلی کشور است
حوزه/سردار احمدی، از مشکلات اقتصادی به‌عنوان زخم‌های اصلی کشور نام برد و گفت: باید زخم‌ها را با عمل به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی درمان کنیم تا مگس‌ها روی این زخم‌ها ننشینند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری حوزه، سردار غلامرضا احمدی، ظهر امروز در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر استان قم که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س)، برگزار شد، با بیان اینکه بر اساس فرمایشات رهبری بزرگ‌ترین معروف ایجاد و حفاظت از نظام اسلامی است، اظهار کرد: اکنون در شرایطی قرار داریم که دشمن به دنبال تضعیف نظام اسلامی است به همین علت باید از ظرفیت‌های مختلف برای مقابله با تهاجم اقتصادی و فرهنگی استفاده کنیم.

وی از مشکلات اقتصادی به‌عنوان زخم‌های اصلی کشور نام برد و اضافه کرد: باید زخم‌ها را با عمل به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی رفع کنیم تا مگس‌ها روی این زخم‌ها ننشینند.

فرمانده سپاه استان قم با تاکید بر اینکه پرداختن به مطالبات مردم باید به‌عنوان اولویت مورد توجه قرار گیرد، مطرح کرد: قبل از اینکه این مطالبات در عرصه اجتماع به خیابان‌ها کشیده شود و دشمنان به دنبال سوءاستفاده کردن از آن‌ها باشند، باید با همت مسئولان رفع شوند.

وی با اشاره به اینکه بسیج و سپاه از ظرفیت‌های مختلف خود برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر در استان قم استفاده می‌کنند، عنوان کرد: با توجه به شرایط خاص این استان برنامه ویژه‌ای را برای کاهش ناهنجاری‌ها در دستور کار قرار داده‌ایم.

انتهای پیام// ۱۵/ ۳۱۳

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین