کد خبر: 186546156
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » ۱۱ عضو یک خانواده در دهلی به دار آویخته شدند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

۱۱ عضو یک خانواده در دهلی به دار آویخته شدند جهان > آسیا و اقیانوسیه - همشهری آنلاین:پلیس دهلی نو روز دوشنبه اعلام کرد جسد ۱۱ نفر از اعضای یک خانواده را در خانه ای در حالی کشف کرده است که همه با چشم ها و دست و پای بسته از سقف خانه خود به دار آویخته شده بودند. به گزارش ایرنا به نقل از رسانه‌های هند، پلیس، تحقیق در خصوص علت مرگ این افراد که در میان آنها پیکر هفت زن، دو مرد و دو پسر 15 ساله وجود دارد را آغاز کرده است. بر اساس گفته

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش ایرنا به نقل از رسانه‌های هند، پلیس، تحقیق در خصوص علت مرگ این افراد که در میان آنها پیکر هفت زن، دو مرد و دو پسر 15 ساله وجود دارد را آغاز کرده است.

بر اساس گفته پلیس، جسد 9 نفر در حالی که از سقف طبقه اول این ساختمان آویزان شده بودند کشف شد. چشم‌های آنها با استفاده از پنبه و قطعه‌هایی از لباس بسته شده بود. یک زن دیگر حدود 60 ساله در اتاق دیگری به دار آویخته شده اما جسد یک زن دیگر بدون چشم بند و بر روی زمین کشف شده است.

هیچ نشانه‌ای از دزدی در این ساختمان به چشم نمی‌خورد و جواهرآلات و پول‌های موجود در این ساختمان دست نخورده است.

پلیس در طول جست و جوی خود دست نوشته‌هایی کشف کرده است که نشان می‌دهد این افراد رسوم مذهبی خاصی را دنبال می کرده‌اند.

یک پلیس دهلی گفت: این ساختمان متعلق به یک تاجر چوب و لبنیات است و جسد این فرد نیز درمیان پیگرهای به داور آوریخته شده قرار دارد.

یکی از همسایه‌های این تاجر زمانی که صبح با در باز ساختمان آنها مواجه می‌شود مشکوک شده و پلیس را مطلع می‌کند.

ماهش پراتاب سینگ یکی از بستگان این افراد گفت: من معتقدم آنها به قتل رسیده‌اند.چگونه ممکن است تعداد زیادی از افراد یکباره خودکشی کنند.

ونیت کومار معاون سربازرس منطقه شمال دهلی نو گفت: من تاکنون با چنین صحنه‌ای برخورد نکرده بودم. ما تمام جنبه‌های این پرونده را بررسی خواهیم کرد. دلیل مرگ تنها پس از مشخص شدن نتایج کالبد شکافی مشخص خواهد شد.

به گفته مردم محلی، این خانواده در حال آماه شدن برای رفتن مراسم عروسی بوده‌اند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین