کد خبر: 186550582
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » وزش باد شدید در پایتخت پیش بینی می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

طی 48 ساعت آینده وزش باد شدید در پایتخت پیش بینی می شود شهر > محیط زیست ایران - همشهری آنلاین:اداره کل هواشناسی استان تهران وزش باد شدید به همراه گردوخاک را برای آسمان استان طی ۴۸ ساعت آینده پیش بینی کرد. به گزارش ایرنا، بر اساس بررسی و تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی 2 روز آینده آسمان استان تهران صاف تا کمی ابری گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود. بر اساس این گزارش، دوشنبه شب در

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش ايرنا، بر اساس بررسی و تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی 2 روز آینده آسمان استان تهران صاف تا کمی ابری گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس این گزارش، دوشنبه شب در پاره‌ای نقاط بویژه بخش‌های جنوبی و غربی استان، گاهی با وزش باد به نسبت شدید و احتمال گردوخاک همراه خواهد بود.

کمینه و بیشینه دمای هوای تهران در روز دوشنبه 27 و 39، سه‌شنبه 26 و 38 و چهارشنبه 26 و 37 درجه سانتیگراد پیش‌بینی شده است.

خنک‌ترین و گرم‌ترین نقاط استان تهران بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی امروز فیروزکوه با 13 درجه و ورامین با 43 درجه سانتیگراد اعلام شده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین