کد خبر: 186550587
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » کی روش با فدراسیون فوتبال به توافق نرسیده است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

کی روش با فدراسیون فوتبال به توافق نرسیده است ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:خبرگزاری رویترز اعلام کرد کارلوس کی روش هنوز با فدراسیون فوتبال ایران به توافق نرسیده و سرمربی تیم ملی ایران در حال بررسی سایر پیشنهاداتش است. به گزارش مهر، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران در جریان مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اعلام کرد که پیش از شروع این رقابتها، با کارلوس کی‌روش برای ادامه کار در تیم ملی ایران به توافق رسیده است و قرارداد این مربی تا

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش مهر، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران در جریان مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اعلام کرد که پیش از شروع این رقابتها، با کارلوس کی‌روش برای ادامه کار در تیم ملی ایران به توافق رسیده است و قرارداد این مربی تا پایان جام ملتهای ۲۰۱۹ آسیا تمدید شده است.

با این حال امروز ( دوشنبه 11 تير) خبرگزاری رویترز به نقل از یک منبع نزدیک به کارلوس کی‌روش، توافق وی با فدراسیون فوتبال ایران را رد و اعلام کرد کی‌روش به پیشنهادات دیگرش فکر می‌کند.

این منبع آگاه گفت: خبرهایی مبنی بر توافق کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران مطرح شده بود ولی رسیدن به توافق بسیار دور و بعید است آنهم به خاطر شرایطی که فدراسیون باید برای جام ملتهای آسیا فراهم کند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین