کد خبر: 186565282
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » صهیونیست ها در سرزمین های غصبی محبوس شده اند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سرلشکر جعفری: صهیونیست ها در سرزمین های غصبی محبوس شده اند دفاع > سپاه و بسیج - همشهری آنلاین:فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز صهیونیست ها در سرزمین های غصبی محبوس و تحت محاصره اند و صدای مسلمانان را از اقصی نقاط عالم در کنار مرزهای فلسطین اشغالی با زبان و لهجه های مختلف می شنوند. به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری در مراسم سالانه دانش آموختگی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع)

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری در مراسم سالانه دانش آموختگی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) که با حضور مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا برگزار شد، افزود: امروز فرهنگ مبارزه و جهاد گسترش یافته و بیداری اسلامی به واقعیتی خیره کننده و در حال تسخیر و پس زنی دولتهای ذلیل منطقه مبدل شده است.

وی ادامه داد: شجره طوبای انقلاب اسلامی در آستانه دهه پنجم از سیر تکاملی خود به مثابه « فلقی» است که پیش از طلوع خورشید عدالت بر آسمان تقدیر بشریت نشسته است تا نظام سلطه با نصرت الهی افول یافته و ایجاد تمدن نوین اسلامی در مسیر ساختن قرار گیرد.از این رو دنیای استکبار امروز با تمامی ساز و برگش به مقابله با انقلاب اسلامی برخواسته تا از پندار و حیات خود دفاع کند.

وی افزود: ائتلاف جاهلیت عربی نیز امروز در باتلاق یمن با هزیمت و رسوایی مواجهه شده است و این دستاوردها در پرتو مقاومت اسلامی که در ژرفای اندیشه فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای ( مدظله العالی) سر چشمه گرفته و بر فضای ذهن و قلب مسلمانان و آزادیخواهان عالم نشسته است، حاصل شده است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ملت انقلابی ایران اکنون در آستانه یک تجربه مهم تاریخی قرار دارد که نتیجه آن شکل گیری دوران جدیدی از بی اعتمادی به آمریکا و تجمیع توان و انرژی برای مقابله با دسیسه های مختلف آن و ابعاد جهانی است، تصریح کرد: سپاه در این صحنه عظیم جهانی، تحقق رسالت خود را بر اساس پاسداری غیر محافظه کارانه از پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب اسلامی از طریق اقدامات تحولی در ارکان خود قرار داده است.

وی یادآورشد: تلاش های ما در سال های گذشته معطوف به ساخت سپاهی با ویژگی های معنوی، انقلابی و مردمی گردید تا بتواند با ساخت درونی خود به استحکامی دست یابد تا متناسب با هر عصر و مقتضیات هر دوره، قادر باشد انقلاب اسلامی را در صدور رسالت تعیین شده پاسداری نموده و به تحقق اهداف والای آن کمک کند.

سرلشکر جعفری از مراسم دانش آموختگی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) به منزله آغاز رویش جوانه های تحول و تعالی در سپاه یاد کرد و گفت: این جوانان، جایگاه خود را در کاروان عظیمی که به سمت پیشرفت در جامعه اسلامی حرکت می کند پیدا کرده و با عزمی راسخ در مسیر پاسداری از انقلاب اسلامی گام نهاده اند.

وی با بیان اینکه دوست و دشمن می توانند سقوط امپراطوری های به ظاهر قدرتمند را از عمق نگاه و صلابت حاضرین در این میدان مشاهده کنند، خاطر نشان کرد: سپاه برای ساختن این استوانه های وثیق، آموزش های دانشگاه را با تربیت انسان های والا، صبور، فداکار، ولایی، مومن و انقلابی برنامه ریزی کرده و به دنبال ارتقای این مولفه ها در فارغ التحصیلان دوره های مختلف دانشگاه است.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه این جوانان برای صحنه های نبرد احتمالی آینده در عرصه های دفاعی امنیتی و جنگ نرم دشمنان آماده شده اند، اظهار امیدواری کرد: با توفیقات الهی قادر به تحقق اهداف برنامه ها و ایجاد توانمندی های ضروری در سرمایه های انسانی سپاه هستیم و تدابیر، منویات و راهنمایی های حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا را سرلوحه برنامه ها و اقدامات خود قرار دهیم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین