کد خبر: 186668811
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

حجت الاسلام و المسلمین دکتر رجبی ، مدیر کل اداره تهذیبی پرورشی از آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره سراسری قرآن و عترت خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر رجبی  ضمن  تشکر و قدردانی از همکاری مسؤولان گرانقدر در سراسر کشور در اجرای مسابقات جشنواره قرآنی در سال های گذشته، بیان داشتند : معاونت فرهنگی –تبلیغی در راستای ترویج و نشر فرهنگ و معارف قرآن وعترت و به منظور جهت دهی مطالعات قرآنی و حدیثی طلاب و دانش آموختگان در موضوعات کاربردی. زمینه ­سازی برای شکوفایی و تقویت استعدادهای علمی، هنری و ادبی طلاب، دانش­آموختگان  و اساتید در حوزه قرآن و حدیث؛ در سال جاری نیز«سیزدهمین جشنواره سراسری قرآن و عترت»  را همچون سال های  گذشته  برگزار می نماید .

ایشان افزود : این معاونت به منظور استفاده بهینه طلاب، دانش آموختگان و اساتید از ایام فراغت تابستان جهت مطالعه و بهره برداری لازم  ، جدول تفصیلی بخش ها و رشته های جشنواره را اعلام و منابع مطالعاتی را در سایت معاونت فرهنگی –تبلیغی بارگزاری نموده است ؛

دکتر رجبی گفت : طلاب می توانند جهت ثبت نام به سایت معاونت مراجعه نمایندو ثبت نام در بخش های مختلف جشنواره در سایت معاونت فرهنگی تا یکم آبان  ماه ادامه خواهد داشت.

وی تأکید داشتند: لازم است متقاضیان محترم، پس از ثبت نام در پایگاه اینترنت، جهت اطلاع و اعلام رشته های ثبت نام شده به معاون فرهنگی مدرسه مراجعه نمایند.

خانم رضوی کارشناس اداره قرآن و عترت در ادامه افزود: با توجه به تغییرات ایجاد شده در شیوه اجرایی جشنواره و در نظر گرفتن منابع مطالعاتی به تفکیک پایه تحصیلی، لازم است طلاب حین ثبت نام به محتوای تعیین شده ویزه هر پایه توجه داشته باشند.

وی افزود:طلاب و دانش‌آموختگان سطوح مختلف تحصیلی تنها میتوانند در منابع مطالعاتی معرفی شده در مقطع و پایه تحصیلی مربوط به خود شرکت نمایند؛

 

 

رضوی یادآور شد: جشنواره قرآن و عترت برای کلیه طلاب شاغل به تحصیل (حضوری و غیرحضوری) و دانشآموختگان در مقاطع سطح 3،2و4 درسراسر کشور برنامهریزی شده است، بنابراین تمامی طلاب و دانش آموختگان مدارس علمیه تحت پوشش مرکز مدیریت، مدارس استان‌های خراسان رضوی، جنوبی و شمالی و نیز طلاب جامعة الزهرا(سلام الله علیها) می‌توانند در این جشنواره شرکت نمایند.

رضوی در پایان گفت: محورها و موضوعات  مقالات نیزدر سایت معاونت فرهنگی  بارگذاری خواهد شد.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین