کد خبر: 186674546
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » سایت های خبری » خوز نیوز » اخذ 27 میلیارد تومان تسهیلات برای اجرای 2 پروژه گردشگری در خوزستان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

معاون سرمایه ‎ گذاری مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان از اجرای 2 پروژه گردشگری تامین مالی ‎ شده در استان از محل منابع صندوق توسعه ملی خبر داد

به گزارش چی 24 به نقل از خوز نیوز:
معاون سرمایه ‎ گذاری مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان از اجرای 2 پروژه گردشگری تأمین مالی ‎  شده در استان از محل منابع صندوق توسعه ملی خبر داد .
  
احسان زارع‎اصل در این باره اظهار داشت: در راستای اجرای سیاست‎های دولت تدبیر و امید به منظورفرآهم آوردن زمینه‎های توسعه زیرساخت‎های گردشگری و اشتغال‎زایی در سطح کشور، یک پروژه ایجاد مجتمع گردشگری در شهرستان ماهشهر و یک پروژه ایجاد هتل در شهرستان اهواز با دریافت مجموع تسهیلاتی به مبلغ 27 میلیارد تومان از محل منابع صندوق توسعه ملی، تسریع خواهند شد. 
  
او با اشاره به میزان اشتغال پیش‎بینی ‎شده برای این 2 پروژه افزود: با بهره‎برداری از این دو پروژه دست‎کم برای 145 نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد شد. 
  
معاون سرمایه‎گذاری مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان درخصوص چگونگی فرآیند دریافت تسهیلات توسط مجریان عنوان کرد: مجریان پروژه‎ها پس از دریافت موافت اصولی، اجرای پروژه را آغاز می‎کنند و زمانی که پیشرفت فیزیکی پروژه به سقف 20 درصد برسد، در صورت نیاز به تسهیلات، مجریان موضوع را اعلام می‎کنند و ما نیز این مجریان را به سازمان میراث فرهنگی در تهران معرفی کنیم تا پس از بررسی‎ها به صندوق توسعه ملی معرفی شوند. 
  
زارع‎اصل تأکید کرد: دریافت تسهیلات برای این دو پروژه از منابع صندوق توسعه ملی، از سوی سازمان مرکزی میراث فرهنگی مصوب شده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین