کد خبر: 186686124
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » نیلی استعفا داد، رئیس جمهور نپذیرفت
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

نیلی استعفا داد، رئیس جمهور نپذیرفت اقتصاد > اقتصاد ایران - همشهری آنلاین:در حالی خبر استعفای مسعود نیلی، دستیار ویژه اقتصادی رئیس جمهور منتشر شده که برخی از این اقدام وی در ماههای گذشته خبر می دهند؛ اما گویا رئیس جمهور با پذیرش این استعفا موافقت نکرده است. به گزارش مهر، خبر استعفای مسعود نیلی، دستیار ویژه اقتصادی رئیس جمهور در شرایطی منتشر شده که گفته می‌شود وی استعفای خود را مدتها است تقدیم رئیس‌جمهور کرده، اما هنوز مورد پ

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش مهر، خبر استعفای مسعود نیلی، دستیار ویژه اقتصادی رئیس جمهور در شرایطی منتشر شده که گفته می‌شود وی استعفای خود را مدتها است تقدیم رئیس‌جمهور کرده، اما هنوز مورد پذیرش واقع نشده است.

در این میان، اختلاف بر سر سیاستگذاری‌های اقتصادی و به خصوص بازار ارز، از جمله دلایل استعفای مسعود نیلی، رئیس موسسه آموزشی نیاوران اعلام شده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که مدتها است حضور وی در جلسات دولت کمرنگ شده و وی بیشتر وقت خود را در موسسه نیاوران به کار تحقیقاتی و پژوهشی روتین خود می‌گذراند.

مسعود نیلی، مردادماه سال ۹۶ از سوی حسن روحانی به سمت دستیار ویژه اقتصادی رئیس جمهور و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی دولت منصوب شده بود، موضوعی که اکنون بیش از هر چیز دیگری منجر به خروج وی از قطار دولت شده است، چراکه اکنون هیچ هماهنگی میان تیم اقتصادی دولت به چشم نمی‌خورد.

صبح امروز سه‌شنبه دوازدهم تيرماه، محسن جلال پور رئیس سابق اتاق بازرگانی در توئیتی نوشته بود: «امروز به واسطه یکی از دوستان دولت باخبر شدم دکتر مسعود نیلی بیش از ۱۰ ماه است که استعفا کرده و از ابتدای امسال در هیچ نشست دولتی شرکت نکرده است. در چند هفته گذشته بارها می خواستم نظرشان را درباره سیاست‌گذاری‌های ارزی بدانم . امروز بدون انکه با ایشان تماس بگیرم پاسخم را یافتم.»

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین