به گزارش پایگاه 598، محمد دامادی در گفت‌وگو با تسنیم با تاکید بر ضرورت ترمیم تیم اقتصادی دولت، اظهار کرد: وزیر اقتصاد کمتر از یکسال است که وارد کابینه دولت شده، وضعیت اقتصادی کنونی نمی‌تواند محصول تصمیم‌گیری وی باشد. وی با بیان این‌که در مجموع دولت در حوزه اقتصادی نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد، تصریح کرد: حتما دولت باید کابینه خودش را ترمیم و جوان کرده و نگرش‌های جدید را وارد مجموعه دولت کند.

وی افزود: دولت باید یک تفکر نو اقتصادی را معرفی کند، شاید افراد جزء به جزء خوب باشند اما ترکیب، ترکیب قدرتمندی نیست.

وی ادامه داد:‌ لیونل مسی بازیکن فوق‌العاده خوبی است، بحثی هم در این نیست. اما آرژانتین از جام جهانی حذف شد چون ترکیب موفقی نداشتند. شاید برخی از افرادی که در حوزه اقتصادی دولت کار می‌کنند افراد قدرتمند،‌ سالم و پاکی باشند اما در کنار همدیگر نمی‌توانند کار کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد: دولت باید زودتر از اینها به این نقطه -ترمیم کابینه- می‌رسید،‌ البته الان هم دیر نشده است و اگر دولت تصمیم‌گیری کند در این رابطه، مجلس حمایت خواهد کرد.

دامادی اظهار کرد: به مردم، مسئولان و نمایندگان توصیه می‌کنم باید کمک کنیم این شعله کوچک را خاموش کنیم نه این‌که آنرا شعل‌ور تر کنیم. رئیس‌جمهوری کیست. جمعیت کثیری از همین مردم که انتقاد می‌کنند به رئیس‌جمهوری رای دادند. این‌که کسی می‌گوید من -از رای دادن به روحانی- پشیمان شدم یا رای خودم را پس می‌گیرم ادبیات خوبی نیست.

وی بیان کرد:‌ این‌که کسی در گوشه رینگ است نباید هر فردی رد می‌شود لگدی بزند. با این کار وضعیت کشور بهتر نمی‌شود، شک نکنید اوضاع هیچ کشوری با سر و صدا بهتر نشده و البته اوضاع هیچ کشوری هم با فساد بهتر نشده است.