کد خبر: 186691312
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » حواشی » معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران » معاونت فرهنگی-تبلیغی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

روز دوشنبه مورخ 1397/04/11 به دعوت شورای توسعه فرهنگ قرآنی جلسه­ ای با حضور حجت الاسلام محمد سلطانیه سرپرست اداره کل امور دانش آموختگان، حجت الاسلام هابیل جوانی کارشناس اداره مؤسسات و فعالیت های قرآن و عترت، حجت الاسلام و المسلمین حسینی نایب رییس ستاد راهبری حفظ، آقای انجم ­شعاع دبیر ستاد حفظ و آقای شعبانی ­فرد از کارشناسان ستاد توسعه فرهنگ قرآنی برگزار شد.

این جلسه به منظور بررسی فعالیت های حوزه علمیه خواهران در زمینه حفظ جزء سی ام قرآن کریم و تعیین سهم دستگاه­های مختلف در این راستا تشکیل شد. در ابتدا حجت الاسلام سلطانیه گزارشی از فعالیت­های انجام شده ارائه نمودند و به مشکلات مربوط به تأسیس مهد کودک قرآنی توسط دانش آموختگان اشاره کردند. در ادامه حجت الاسلام جوانی برخی مشکلات تربیت حافظان را مطرح کرده و سپس ارائه کمیت حفاظی که این نهاد تربیت خواهد کرد را متوقف بر دریافت گزارش از استان­ها دانست که تا دو هفته آینده تحقق پیدا خواهد کرد.

اعضای ستاد حفظ قرآن شورای توسعه فرهنگ قرآنی در این جلسه بر اهمیت و لزوم پیگیری برنامه­های تربیت حافظان جزء سی تأکید کردند و خواستار شرکت در جلسات کارگروه جلسات حفظ قرآن حوزه­های علمیه خواهران شدند.

همچنین مقرر گردید سهم حوزه­های علمیه خواهران در تربیت حافظان جزء سی، بعد از دریافت گزارش اولیه از استان­ها به ستاد ارسال گردد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین