کد خبر: 186692699
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » موافقت با اعلام لیست کامل شرکت های خودروسازی که ارز دولتی گرفتند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

موافقت با اعلام لیست کامل شرکت های خودروسازی که ارز دولتی گرفتند اقتصاد > تجاری - مالی - همشهری آنلاین:رییس کمیسیون عمران مجلس از آسیب شناسی آثار منفی تلاطم ارزی در بازارهای اقتصادی توسط دو عضو کابینه دولت در جلسه غیرعلنی امروز سه شنبه ۱۲ تیرماه مجلس سخن گفت و افزود: شریعتمداری وعده داد لیست اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت‌کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی در حوزه‌های مختلف به ویژه شرکتهای خودروساز به طور کامل منتشر کند. محمدرضا رضایی در گف

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:شریعتمداری وعده داد لیست اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت‌کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی در حوزه‌های مختلف به ویژه شرکتهای خودروساز به طور کامل منتشر کند.

محمدرضا رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: در جلسه غیرعلنی امروز مجلس، دلایل و ریشه‌های نابسامانی‌های ارزی و اقتصادی کشور به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای عبور از این چالش به ویژه عبور از چالشهای ارزی و خودرو بحث و تبادل نظر شد.

نماینده مردم جهرم در مجلس از اظهارنظر محمدرضا تابش نایب رییس فراکسیون امید، حمیدرضا حاجی بابایی رییس فراکسیون نمایندگان ولایی، رییس کمیسیون عمران مجلس و برخی از روسای کمیسیون های تخصصی مجلس در این جلسه سخن گفت.

وی اظهار نظر روسای کمیسیون‌ها را بسته به حوزه عملیاتی کمیسیونهای تخصصی دانست و افزود: بنده نیز در خصوص مسکن، آب شرب و پروژه‌هاي عمرانی صحبت کردم.

رییس کمیسیون عمران با اشاره به سخنان نوبخت از اعلام آمادگی دولت برای مدیریت شرایط سخت اقتصادی سخن گفت و به تشریح برنامه‌های دولت برای کمک به اقشار ضعیف و جلوگیری از آسیب به طبقات محروم سخن گفت البته نمایندگان غالبا بر این اعتقادند که برای خروج از بحرانها و مشکلات اقتصادی بهتر است دولت لایحه بدهد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین