کد خبر: 186703422
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » سه شنبه ۱۲ تیر | قیمت طلا و سکه کاهشی شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سه شنبه ۱۲ تیر | قیمت طلا و سکه کاهشی شد اقتصاد > تجاری - مالی - همشهری آنلاین:قیمت طلا و انواع سکه در بازار امروز سه شنبه ۱۲ تیرماه کاهشی شد. به گزارش همشهری آنلاین، نرخ سکه بهار آزادی طرح جدید(امامی) امروز سه‌شنبه 12 تیرماه به هنگام بازگشایی بازار به قیمت 29 میلیون و هفتصد و هشتاد هزار ریال قیمت‌گذاری شد. بالاترین قیمت روز 29 میلیون و هشتصد هزار ریال و پایین‌ترین قیمت 29 میلیون و سیصد و سی هزار ریال بود و تا لحظه تنظیم

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش همشهري آنلاين، نرخ سكه بهار آزادي طرح جديد(امامي) امروز سه‌شنبه 12 تيرماه به هنگام بازگشايي بازار به قيمت 29 ميليون و هفتصد و هشتاد هزار ريال قيمت‌گذاري شد. بالاترين قيمت روز 29 ميليون و هشتصد هزار ريال و پايين‌ترين قيمت 29 ميليون و سيصد و سي هزار ريال بود و تا لحظه تنظيم اين خبر بر روي قيمت 29 ميليون و ششصد و هشتاد هزار ريال بود كه مجموعا 470 هزار ريال نوسان را به ثبت رساند.

نيم سكه‌ بهار آزادي نيز با حداقل قيمت يك ميليون و چهارصد و پنجاه و سه هزارتومان و حداكثر قيمت يك ميليون و چهارصد و پنجاه و پنج هزار تومان معامله شد و ربع بهار آزادي نيز بين حداقل 762 هزار تومان و حداكثر 772 هزار تومان ارزش‌گذاري ‌شد.

در بازارهای جهانی هر اونس طلا یک هزار و 246 دلار و 10 سنت ارزش‌گذاري شد و هر گرم طلای 18 عیار نیز در بازار ایران دو میلیون و 410 هزار و 200 ریال عرضه شد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین