کد خبر: 186704924
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » حواشی » ابنا » جوانان دانشگاهی باید مبلغ حق و فضیلت باشند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
آیت الله حکیم:

آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع تقلید نجف اشرف از جوانان خواستند که مبلغ حق و فضیلت باشند و از مسائل بیهوده و بی ارزش به شدت دوری کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ آیت الله العظمی سید محمد سعید حکیم از مراجع تقلید نجف اشرف با دانشجویان شرکت کننده در دوره های فرهنگی که توسط دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، دیدار و گفت وگو کردند.

این مرجع تقلید گفتند: از جوانان دانشگاهی مومن می خواهیم از فرصت ها بهترین استفاده را برده و وظیفه دینی و اعتقادی خود را به خوبی انجام دهند.

ایشان افزودند: آنها باید مبلغان حق و فضیلت باشند و در زمینه دینی و اعتقادی مطالعات فراوانی داشته باشند تا بتوانند با دلیل و مدرک به نشر دین مبین اسلام در جامعه بپردازند.

آیت الله حکیم تصریح کردند: جوانان باید از مسائل بیهوده و بی ارزش که انسان را از خداوند متعال و دین دور می سازند، به شدت خودداری کنند.

این مرجع تقلید ادامه دادند: آنها باید حقوق و معیارهایی که پیروی از آنها ضروری است را کاملا در نظر گرفته و علاوه به پایبندی به این معیارها، آنها را به مردم بازگو کنند.

ایشان در بخش پایانی سخنان خود ابراز امیدواری کردند که مشارکت در این دوره های فرهنگی سبب رحمت در دنیا و آخرت برای آنان باشد.

..............

پایان پیام / 326

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین