کد خبر: 186715904
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » حواشی » ابنا » برپایی جشنواره «زنان فلسطینی به سوی بازگشت و شکستن محاصره» در غزه
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

هزاران زن فلسطینی امروز در جشنواره «زنان فلسطینی به سوی بازگشت و شکستن محاصره» در غزه شرکت می کنند.

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ هزاران زن فلسطینی امروز سه شنبه همزمان با برپایی تظاهرات های زنان در کشورهای مختلف اسلامی و عربی و دیگر کشورها، در جشنواره "زنان فلسطینی به سوی بازگشت و شکستن محاصره" در اردوگاه بازگشت در شرق غزه شرکت می کنند.

کمیته زنان در راهپیمایی بازگشت و شکستن محاصره از تمامی بانوان فلسطینی برای شرکت در این جشنواره گسترده در شرق نوار غزه دعوت کرده است.

همزمان با این جشنواره، تظاهرات هایی نیز در حیفا، کرانه باختری، اردوگاه های فلسطینی در سوریه، تونس، مالزی، سوئد، ایتالیا و چندین کشور دیگر برگزار خواهد شد.

کمیته مذکور روز گذشته در کنفرانسی در شهر غزه تصریح کرد که تظاهرات زنان فلسطینی روز سه شنبه راس ساعت 5 عصر  در اردوگاه ملکه در شرق غزه آغاز خواهد شد.

کمیته زنان در تظاهرات بازگشت و شکستن محاصره عموم فلسطینیان در کرانه باختری، فلسطین اشغالی 1948 و اردوگاه های فلسطینی در دیگر کشورها را به برپایی تظاهرات هایی مشابه همزمان با تظاهرات های نوار غزه فراخواند.

این کمیته تاکید کرد که برپایی این تظاهرات ها حامل پیامی مهم برای رژیم صهیونیستی است و آن اینکه کسی نمی تواند حقوق و اصول ملی و خواسته های عادلانه این ملت و در راس آن حق بازگشت و شکستن محاصره را نادیده بگیرد.

.............

پایان پیام / 326

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین