کد خبر: 186716683
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » حواشی » ابنا » حملات پهپاد های یمنی به مواضع متجاوزان در الحدیده + فیلم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پخش تصاویری برای نخستین بار؛

به گزارش چی 24 به نقل از ابنا:

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ ستاد تبلیغات جنگ ارتش و کمیته های مردمی یمن برای نخستین بار تصاویری از یکی از عملیاتهای نظامی یگان پهپادهای یمنی منتشر کرد.

این عملیات نظامی را پهپادهای "راصد" و "قاصف" انجام دادند. این عملیات ویژه، مدتی پیش انجام شده و خبرش اعلام شده بود. این عملیات در چارچوب حملات به مواضع متجاوزان در سواحل غربی انجام شده بود.

پهپادهای راصد در این تصاویر بر فراز آسمان سواحل غربی یمن در حال پرواز دیده می شوند و تحرکات دشمنان را بر روی زمین بر اساس گزارش‌های میدانی رصد می‌کنند. طولی نمی‌کشد که گروه شناسایی وابسته به نیروی هوایی تصاویری از دو ساختمان را شناسایی می‌کند که دهها نفر در این دو ساختمان حضور دارند و در اطراف این دو ساختمان نیز بیش از 30 دستگاه خودروی زرهی و نظامی مزدوران وابسته به متجاوزان دیده می‌شوند.

چند دقیقه بیشتر طول نمی کشد تا اینکه پهپاد قاصف بر فراز هدف شناسایی شده می‌رسد. همچنانکه دوربین پهپاد به تصویر کشیده است، این پهپاد هفت بمب دقیق و حساب شده بر روی هدف پرتاب می‌کند و سپس به سلامت به پایگاهش بازمی‌گردد.

تصاویری که ستاد تبلیغات جنگ ارتش و کمیته های مردمی یمن برای نخستین بار از این حمله منتشر کرد، نشان از توانایی های بالای نیروی هوای یمن است اگرچه تفاوت بین آنچه یمنی‌ها و دشمن دارد قابل قیاس نیست اما تصاویر نیز حرف‌های زیادی درباره توانایی در رصد و پیگیری پهپادهای یمنی برای گفتن دارد.

.................
پایان پیام/ ۲۱۸

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین