کد خبر: 186721533
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » سایت های خبری » خوز نیوز » کسب مدال طلا و نقره مسابقات جهانی `ریاضی بدون مرز` توسط دانش آموز خوزستانی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خوز نیوز:
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از کسب مدال طلای انفرادی و مدال نقره گروهی رقابت های جهانی "ریاضی بدون مرز" در بلغارستان توسط دانش‌آموز دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی ناحیه 4 اهواز خبر داد. 

محمد تقی‌زاده با بیان اینکه رقابت‌های جهانی "ریاضی بدون مرز" 7 تا 11 تیرماه 97 با حضور دانش‌آموزانی از 13 کشور جهان در بلغارستان برگزار شد، اظهار کرد: در این دوره از رقابت‌ها، محمد حسن فلاحت، دانش‌آموز متوسطه اول دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی ناحیه 4 اهواز موفق به کسب مدال طلای انفرادی و مدال نقره گروهی شد.

وی افزود: دانش‌آموزان شرکت‌کننده از سراسر جهان در گروه‌های سنی پایه پنجم تا ششم ابتدایی، هفتم، هشتم، نهم متوسطه اول و دهم و یازدهم متوسطه اول با یکدیگر به رقابت پرداختند.
 
تقی‌زاده در ادامه گفت: 42 دانش‌آموز از کشورهای ازبکستان، استرالیا، بلغارستان، ویتنام، ایران، فیلیپین، قرقیزستان، قزاقستان، مالت، آمریکا، مقدونیه، روسیه و ترکیه در این دوره از رقابت‌ها شرکت کردند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: تلاش و کوشش دانش‌آموزان خوزستانی همواره در عرصه‌های علمی در سطح کشور و جهان افتخارآمیز بوده است. این موفقیت‌ها حاصل برنامه‌ریزی بلندمدت تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت در خوزستان است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین