کد خبر: 186725763
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » سایت های خبری » خوز نیوز » اهالی یک روستای باغملک خواستار بهبود جاده شدند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از خوز نیوز:
مردم روستای کمردراز از توابع شهرستان باغملک در اعتراض به وضعیت نامناسب جاده دسترسی به این روستا ، این جاده را بستند.

روستای کمردراز از توابع شهر قلعه تل در شهرستان باغملک است که جاده دسترسی آن وضعیت نابسامانی دارد، تعدادی از مردم این روستا روز سه شنبه در اعتراض به این مشکل اقدام به تجمع و مسدود کردن این جاده کردند.

محمد کرد یکی از اهالی این روستا گفت: جاده دسترسی به روستایی کمردراز مدتهاست در اثر تردد وسایل نقلیه مربوط به یک گاوداری که یکی از بزرگترین واحدهای گاوداری های خوزستان است، آسیب زیادی دیده و نامه نگاری های ما برای ترمیم آن بی نتیجه بوده است، برای همین ناچار شدیم خواسته خود را با بستن جاده به گوش مسوولان برسانیم.

محمد نجاتی پور فرماندار باغملک درباره این تجمع گفت: این تجمع در اعتراض به خرابی آسفالت جاده روستای کمردراز صورت گرفته و با حضور مسئولین شهرستان و قول مساعد آنها برای حل این مشکل پایان یافت.

گفتنی است محمد پاکدل بخشدار مرکزی باغملک که در محل تجمع حضور پیدا کرده بود به تماس‌های خبرنگار ایرنا برای دریافت جزییات بیشتر پاسخ نداد.

پس از این تجمع یک جلسه باحضور بخشدار مرکزی باغملک، نماینده فرماندار، نماینده گاوداری و جمعی از مردم کمردراز برگزار شد، یکی از اعتراض کنندگان که در این جلسه حضور داشت درباره جزییات آن گفت: یک‌ توافق نامه در این جلسه امضا شد و مسئولین حاضر در جمع وعده دادند که در مدت یک ماه این جاده لکه گیری و روکش آسفالت خواهد شد.

روستای کمردراز در فاصله پنج کیلومتری شهر قلعه تل قرار دارد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین