کد خبر: 186732794
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » ردپای رژیم صهیونیستی در تجارت نوزادان یهودی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

یک روزنامه اروپایی نوشت تاریخ تجارت نوزادان و کودکان یهودی از مناطق خاورمیانه به دست رژیم صهیونیستی به سالهای اولیه تشکیل دولت جعلی اسرائیل بازمی گردد و این اقدام برای افزایش تعداد جمعیت انجام شد.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از عربی 21، روزنامه «پوبلیکو»ی اسپانیا در گزارشی به قلم «نازنین ارمانیان» درباره مافیای ربودن کودکان یهودی نوشت: رژیم صهیونیستی پس از سالها انکار نسبت به ربودن نوزادان و کودکان یهودی، به این مسئله اعتراف کرد و بین سالهای 1848 و 1954 همزمان با اخراج فلسطینی ها و سرقت سرزمین هایشان، این برنامه ها به راه افتاد.

 

این نویسنده نوشت: یهودیانی که از اروپا به سرزمین های اشغالی منتقل شدند، از سالهای اولیه برپایی رژیم صهیونیستی در مدیریت این برنامه برای تجارت نوزادان تازه متولد شده فعالیت کردند و تنها فرق بین این شبکه و سایر شبکه های متخصص در تجارت نوزادان تازه متولد شده این است که این امر دلیل قاطع و آشکاری بر کذب بودن قصه مبنایی برای برپایی اسرائیل «پناهگاه یهودیان ستمدیده» است. 

 

در حقیقت این امر، این شبکه را یهودیان اشکنازی مدیریت می کردند که از اروپای شرقی و مرکزی می آمدند و به ربودن نوزادان تازه متولد شده با اصلیت یهود مزراحی که از یهودیان مقیم خاورمیانه هستند، اقدام کردند. آمار رسمی تاکید دارد که از بین هر هشت کودک یمنی زیر چهارسال، یک کودک ربوده شده است و برهمین اساس این تعداد نزدیک به هشت هزار کودک رسیده است.

 

ارمانیان نوشت: رژیم صهیوینستی سیاست به‌ نژادی ( یوژنیک) نژادپرستی را دنبال کرد که یکی از اصول جنبش صهیونیسم که بر مسئله «ملت برگزیده» تکیه دارد، به شمار می آید.همچنین رژیم صهیونیستی به بازسازی و عمران سرزمین اشغالی با نژاد برتر نسبت به نژادهای دیگر تلاش کرد.

 

در این گزارش آمده است: درحالی که بسیاری از یهودیان سفید و متمدن نبودند، شبکه تجارت کودکان اسرائیلی به ربودن نوزادانی اقدام کردند که پدرانشان سیاه و بدوی بودند.پس از آن، آنها را به بخشی از کیبوتص تحویل دادند و یا به خانواده اشکنازی مدرن و سکولار که اصول و معیارهایی دنبال می کردند، ملحق کنند.

 

براساس این گزارش، این رسوایی، جامعه رژیم صهیونیستی دچار شوک و ضربه کرد و در سال 1994، خاخام «عوزی مشولام»  عملیات ربودن نزدیک به چهار هزار و 500 کودک یهودی یمنی را محکوم کرد. در طول تنها دو ماه نیروهای صهیونیستی به منزل وی یورش بردند و به مدت پنج سال به زندان محکوم شد.

 

همزمان با برپایی رژیم صهیونیستی در راستای اهداف جنبش صهیونیسم، هزاران یهودی از سراسر مناطق جهان به بهشت موعود منتقل شدند و نزدیک به 50 هزار یهودی عربی در عملیات «فرش جادویی» با 380 پرواز مخفیانه با هواپیماهای انگلیسی و آمریکا به سرزمین اشغالی انتقال یافتند؛ این اقدام درزمانی انجام شد که یهودیان عرب مورد اهانت قرار می گرفتند و اسکان آنها در اردوگاهایی که نیاز به بهداشت داشت، انجام گرفت، اما مهاجران اروپایی با احترام مورد استقبال قرار گرفتند و در مراکز مناسب و با کیفیت اسکان یافتند.

 

ارمانیان نوشت که بازار سیاه تجارت کودکان، کادر کاملی برای خدمت به آنها داشت که کارمندان در زمینه بهداشت، متخصصان اجتماعی، وکلا، کارمندان وزارت کشور و قضات از این کادر به شمار می آمدند و متخصصان در جعل اسناد رسمی در این زمینه فعالیت می کردند و کسانی نیز سند جعلی فوت را آماده می کردند و پیش از آن، کار آماده سازی اسناد رسمی جدید با نام جدید و شماره هویت متفاوت انجام می گرفت.

 

در این گزارش آمده است که در قانونی که برای عملیات فرزندخواندگی، کودکان ربوده شده تنظیم شده است، آمده است که ضروری نیست که موافقت پدران بیولوژیکی را به دست آورد افشای اطلاعات درباره فرزندخواندگی جرم به شمار می آید و هرکدام از والدینی که تمایل به آگاهی نسبت به سرنوشت فرزندشان  داشته باشند، جریمه می شوند.

 

این نویسنده نوشت: مدارک و اسناد قربانیان شبکه تجارت کودکان اسرائیلی از روش ها و راههای استفاده شده برای ربودن نوزادان پرده برداشت؛ یکی از این قربانیان به نام «یونا یوسف» تاکید کرد که یکی از پرستاران در اردوگاههای مهاجران به رژیم صهیونیستی، از او خواست تا دختر و خواهرزاده هایش را به بیمارستان برای انجام معاینات همراهی کند و پس از آن از دیدار مادران با کودکانشان جلوگیری به عمل آمد و نتوانست بار دیگر آنها را ببیند. تعدادی از ماداران درباره مخفی کردن یکی از دو قلوهایشان یا هر دوی آنها پرده برداشتند که جسد کودک یا مدرک فوت و یا مکان دفن را نیافتند.

 

این نویسنده در پایان نوشت: روش های که رژیم صهیونیستی انجام داده است، جدید نیست و تعدادی از حکومتهای دیکتاتوری در جهان آن را انجام دادند و مدیریت شبکه های تجارت کودکان برای تحقق اهداف مختلف از آن استفاده کرده است.

پایان پیام/44

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین