کد خبر: 186737694
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » نامه نمایندگان به روحانی و آملی لاریجانی برای بهبود شرایط اقتصادی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

نامه نمایندگان به روحانی و آملی لاریجانی برای بهبود شرایط اقتصادی ایران > قوای سه گانه - همشهری آنلاین:تعدادی از نمایندگان در نامه ای به رییس جمهور و رییس قوه قضاییه خواستار اجرای قوانین در جهت بهبود وضعیت اقتصادی و نظارت های کافی قضایی بر آن شدند. سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این مطلب، گفت: این نامه 12 بند دارد که اکثر نمایندگان آن را امضا کرده‌اند. نمایندگان در این نامه

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این مطلب، گفت: این نامه 12 بند دارد که اکثر نمایندگان آن را امضا کرده‌اند. نمایندگان در این نامه به آقای روحانی و آقای آملی لاریجانی بر ضرورت استقرار امنیت اقتصادی، جلوگیری از احتکار، گران‌فروشی، مبارزه با فساد اقتصادی و زمینه‌سازی‌های لازم جهت رونق تولید تاکید کردند.

وی یادآور شد: از آنجا که بخشی از کارها به امنیت سرمایه‌گذاری و برخورد با مفسدان، محتکران و گران‌فروشان بر می‌گردد، نمایندگان از رییس قوه قضاییه خواستار ورود به این موضوع شدند.

همچنین محمدرضا بادامچی عضو شورای مرکزی فراکسیون امید نیز در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به این نامه، گفت: نمایندگان در این نامه از رییس‌جمهور خواستار سر و سامان دادن مسائل بانکی و ارزی و تعریف بسته‌ای برای شرایط فعلی شدند، همچنین بر لزوم تسهیل کسب و کار و برداشتن موانع تاکید کردند.

به گفته وی، این نامه خطاب به رییس قوه قضاییه هم نوشته شده است که نمایندگان خواستار اجرای قوانین برای بهبود شرایط اقتصادی شدند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین