کد خبر: 186737695
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » پخش فیزیکدان ها با بازی خسرو شکیبایی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

پخش فیزیکدان ها با بازی خسرو شکیبایی سینما و تلویزیون > رادیو و تلویزیون - همشهری آنلاین:تله تئاتر نوستالژیک «فیزیکدان ها» با بازی زنده یاد خسرو شکیبایی و جمیله شیخی به روی آنتن شبکه چهار سیما می رود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، تله‌تئاتر چهار قسمتی «فیزیکدان‌ها» به کارگردانی زنده‌یاد رضا کرم‌رضایی برگرفته از اثر فردریک دورنمات در سال ۱۳۷۲ تولید شده است. این تله‌تئاتر از چها

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، تله‌تئاتر چهار قسمتی «فیزیکدان‌ها» به کارگردانی زنده‌یاد رضا کرم‌رضایی برگرفته از اثر فردریک دورنمات در سال ۱۳۷۲ تولید شده است. این تله‌تئاتر از چهارشنبه (۱۴ تیر ماه) ساعت ۲۳ از شبکه چهار سیما به نمایش درمی‌آید.

داستان این اثر در تیمارستان دانشمندان دیوانه می‌گذرد که هر کدام از آنها فکر می‌کند یک شخصیت برجسته دوران است. بوتلر خود را نیوتن می‌داند. ارنستی فکر می‌کند اینشتین است و مویبوس خود را حضرت سلیمان می‌داند. این نمایشنامه با آنکه ظاهری ساده و دیالوگ‌هایی قابل فهم دارد، اثری پیچیده و دشوار است که به تئاتر ابزورد تمایل دارد.

خسرو شکیبایی، جمیله شیخی، اکبر زنجانپور، احمد آقالو، فردوس کاویانی، مهتاب نصیرپور، سوسن مقصودلو، اکبر زنجانپور، آتنه فقیه‌نصیری، عزت الله مهرآوران، حسن شجاع زیبا، عنایت شفیعی، بهروز بقایی از بازیگران این تله‌ژتئاتر هستند.

واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما در تابستان ۹۷ هر شب ساعت ۲۳ یک تله‌تئاتر را در قالب برنامه «نمایشخانه» پخش می‌کند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین