کد خبر: 186744109
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » اعلام آمار تماشاگران دو مجموعه ی تئاتری
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

اعلام آمار تماشاگران دو مجموعه ی تئاتری فرهنگ > هنر - همشهری آنلاین:مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه سنگلج، تعداد تماشاگران خود در هفته اول تیر ماه ۹۷ را اعلام کردند. به گزارش همشهری آنلاین به نقل روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی،مجموعه تئاتر شهر که تیر ماه ۹۷ را با اجرای ۵ نمایش در سالن‌های چهارسو ، قشقایی ، سایه و پلاتو اجرا آغاز کرده آمار تماشاگران هر نمایش را تا تاریخ ۸ تیر ماه جاری اعلام کرده است. در سالن چهارسو نمایش `دیر راه

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش همشهري آنلاين به نقل روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی،مجموعه تئاتر شهر که تیر ماه ۹۷ را با اجرای ۵ نمایش در سالن‌های چهارسو ، قشقایی ، سایه و پلاتو اجرا آغاز کرده آمار تماشاگران هر نمایش را تا تاریخ ۸ تیر ماه جاری اعلام کرده است.

در سالن چهارسو نمایش "دیر راهبان" به کارگردانی کیومرث مرادی تا ۸ تیر ماه ۱۷ نوبت روی صحنه رفته است. برای این نمایش ۴۳۸ بلیط تمام بها ، ۲۲۳ بلیط نیم بها ، ۲۷۷ بلیط تخفیف دار و ۴۱۶ بلیط میهمان ارائه شده که در مجموع ۱۳۵۴ تماشاگر از آن دیدن کردهاند. برای این نمایش مبلغ ۲۳۱ میلیون و ۳۳۰ هزار ریال در گیشه ثبت شده است. سالن چهارسو برای ۱۲۲ تماشاگر صندلی دارد.

در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر نیز که ۹۶ نفر گنجایش دارد نمایش "تو مشغول مردنت بودی " به کارگردانی مژگان خالقی روی صحنه است. این نمایش طی ۱۲ اجرایی که تا ۸ تیر ماه داشته ۱۱۴ بلیت تمام بها ، ۲۱۲ بلیت نیم بها ، ۸۵ بلیت تخفیف دار و ۲۴۵ بلیت میهمان ارائه کرده و در مجموع ۶۵۶ تماشاگر آن را دیده‌اند. برای این نمایش در گیشه مبلغ ۸۶ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

اما در سالن سایه این مجموعه دو نمایش در حال اجرا هستند که "تئاتر قجری" به کارگردانی داریوش رعیت طی ۱۵ اجرایی که پشت سر گذاشته ۴۲۹ تماشاگر داشته است. برای این نمایش ۹۳ بلیت تمام بها ، ۳ بلیت نیم بها ، ۲۰ بلیت تخفیف دار و ۳۱۳ بلیت میهمان ارائه شده که رقم گیشه ۳۳ میلیون و ۱۵۰ هزارریال رسیده است. نمایش "پلاس پلاس به توان دو " به کارگردانی سینا شفیعی دیگر نمایش سالن سایه است که تا ۸ تیر ماه ۱۴ نوبت روی صحنه رفته و ۳۸۷ تماشاگر داشته است. ۸۱ بلیت تمام بها ، ۳ بلیت نیم بها ، ۷۱ بلیت تخفیف دار و ۲۳۲ بلیت میهمان برای این نمایش ارائه شده و مبلغ ۴۱ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان در گیشه دارد. گنجایش سالن سایه ۷۲ صندلی است.

نمایش "پرتی" به کارگردانی بهار رضی زاده نیز که در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است طی ۵ اجرایی که تا پایان هفته گذشته داشته میزبان ۱۴۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۳۶ بلیت تمام بها ، ۶۲ بلیت تخفیف دار و ۵۰ بلیت میهمان ارائه شده که رقم گیشه آن ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال ثبت شده است.

آمار هفتگی تماشاخانه سنگلج نیز برای دو نمایش «نیرنگ اورنگ» و «عکس خانوادگی» اعلام شده است که رشد تماشاگران این دو نمایش را در هفته دوم اجرا نشان می دهد.

نمایش "نیرنگ اورنگ" به کارگردانی مرتضی برزگرزادگان در این هفته میزبان ۲۹۶ تماشاگر بوده که شامل ۱۰ بلیت تمام بها ، ۷ بلیت نیم بها ، ۵۷ بلیت تخفیف دار و ۲۲۲ بلیت میهمان بوده است. مبلغ ۱۴ میلیون و ۲۵ هزار ریال در گیشه برای این نمایش  ثبت شده است.

نمایش "عکس خانوادگی " به کارگردانی رضا بهرامی نیز از ۳ تا ۸ تیر ماه میزبان ۱۵۶ تماشاگر بوده که ۷ بلیت تمام بها ، ۶ بلیت نیمبها ، ۵۸ بلیت تخفیف دار و ۸۵ بلیط میهمان را شامل می وشد. گیشه هفته گذشته این نمایش ۱۳ میلیون و ۳۲۵ هزار ریال ثبت شده است.

تالار هنر تا زمان ارائه این گزارش ، آمار هفتگی تماشاگران خود را به روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ارسال نکرده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین