کد خبر: 186744111
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » بازگشت یک زن به زندگی در سردخانه قبرستان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بازگشت یک زن به زندگی در سردخانه قبرستان جهان > آفریقا - همشهری آنلاین:زنی که در سردخانه قبرستانی در آفریقای جنوبی زنده شده بود، در بیمارستان بستری شده و در حال بهبود است. به گزارش بی بی سی، جنازه این زن پس از یک تصادف رانندگی و با تایید فوت او توسط پزشکان، به قبرستان کارلتون‌ویل در استان گائوتنگ فرستاده شده بود. اما یکی از کارکنان قبرستان که برای سرکشی به جنازه‌‌ها به سردخانه رفته بود، متوجه نفس کشیدن این زن شد. این

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش بي بي سي، جنازه این زن پس از یک تصادف رانندگی و با تایید فوت او توسط پزشکان، به قبرستان کارلتون‌ویل در استان گائوتنگ فرستاده شده بود.

اما یکی از کارکنان قبرستان که برای سرکشی به جنازه‌‌ها به سردخانه رفته بود، متوجه نفس کشیدن این زن شد.

این زن که نامش فاش نشده، به دستور مقامات قضایی در بیمارستان بستری شده و در حال مداواست.

در تصادفی که روز یکشنبه ۲۴ ژوئن رخ داده بود، به غیر از این زن، دو نفر دیگر کشته شدند.

امسال این اولین باری نیست که فردی پس از حصول اطمینان از مرگش در قبرستان به زندگی برمی‌گردد.

در ژانویه امسال، یک زندانی در اسپانیا نیز، ساعاتی پیش از شروع کالبد شکافی، دوباره زنده شد؛ گرچه پیش از کالبد شکافی، سه دکتر مرگ این مرد را تایید کرده بودند.

در آفریقای جنوبی هم پیش از این چنین اتفاقی افتاده بود. ۷ سال پیش، مردی ۵۰ ساله در سردخانه قبرستان کِیپ شرقی زنده شد و شروع به جیغ زدن کرد. در سال ۲۰۱۶ هم در یک تصادف جاده‌ای، یکی از قربانیان یک روز پس از تایید مرگش شروع به نفس کشیدن کرد اما ۵ ساعت پس از آن، دوباره مُرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین