کد خبر: 186746153
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » امیر صباحی فرد از منطقه پدافند هوایی جنوب بازدید کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

امیر صباحی فرد از منطقه پدافند هوایی جنوب بازدید کرد دفاع > ارتش - همشهری آنلاین:فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) از مواضع پدافندی و یگان های منطقه پدافند هوایی جنوب کشور بازدید کرد. به گزارش فارس، امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) از مواضع پدافندی و یگان‌های منطقه پدافند هوایی جنوب کشور بازدید کرد. امیر صباحی فرد در این سفر از گروه پدافند هوایی خارک و یگان‌های عملیاتی این گروه پد

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش فارس، امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) از مواضع پدافندی و یگان‌های منطقه پدافند هوایی جنوب کشور بازدید کرد.

امیر صباحی فرد در این سفر از گروه پدافند هوایی خارک و یگان‌های عملیاتی این گروه پدافند هوایی بازدید و میزان آمادگی آنان را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در جمع کارکنان منطقه پدافند هوایی جنوب گفت: منطقه پدافند هوایی جنوب یکی از حساس‌ترین مناطق پدافند هوایی کشور است؛ چرا که حراست از آسمان مقدس خلیج همیشه فارس را بر عهده دارد و جزیره خارک هم یکی از جزایر راهبردی است که بخش عمده صادرات نفت کشور از این جزیره انجام می شود.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) تاکید کرد: در دوران دفاع مقدس هم کارکنان پدافند هوایی با فداکاری مثال زدنی خود از آسمان خلیج فارس و امنیت جزیره خارک حراست کردند و اجازه ندادند امنیت تردد کشتی ها از جزیره خارک و صادرات کشور مختل شود و امروز هم کارکنان پدافند با تمام توان ادامه دهنده پیشکسوتان خود هستند.

امیر صباحی فرد در سفر خود به بوشهر با حضور در منزل خانواده دو تن از شهدای دفاع مقدس از مقام شامخ این شهدا تجلیل به عمل آورد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین