کد خبر: 186760720
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » مشمولان دانشگاهی وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سازمان وظیفه عمومی ناجا: مشمولان دانشگاهی وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند دفاع > امنیت - همشهری آنلاین:سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با صدور اطلاعیه ای، اعلام کرد که مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی حداکثر یک سال مهلت دارند وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند. به گزارش ناجا، نیروی انتظامی در ادامه این اطلاعیه آورده است: دانشجویان همه مقاطع تحصیلی، از تاریخ فراغت از تحصیل، ترک، اخراج و یا انصراف از تحصیل، حداکثر ب

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش ناجا، نیروی انتظامی در ادامه این اطلاعیه آورده است: دانشجویان همه مقاطع تحصیلی، از تاریخ فراغت از تحصیل، ترک، اخراج و یا انصراف از تحصیل، حداکثر به مدت یک سال مهلت داشته تا وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.

ناجا در ادامه می افزاید: بر همین اساس، فارغ التحصیلان دانشگاهی می بایست قبل از اتمام مهلت یادشده، برای اعزام به خدمت اقدام کنند و در صورت داشتن برگ آماده به خدمت بدون غیبت، ادامه تحصیل آنان در مقاطع تحصیلی بالاتر بلامانع است.

در این اطلاعیه آمده است؛ مشمولانی که در مهلت معرفی یک ساله در مقاطع تحصیلی بالاتر پذیرفته شوند، در صورت داشتن سایر شرایط قانونی، مجاز به ادامه تحصیل خواهند بود.

گفتنی است متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.vazifeh.police.ir،سامانه تلفن گویا به شماره096480 از قوانین و مقررات مربوطه مطلع شوند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین