کد خبر: 186760721
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » ببینید: گیر افتاده در غار
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

ببینید: گیر افتاده در غار جهان > آسیا و اقیانوسیه - همشهری آنلاین:یک تیم نجات بین المللی توانستند روز ۱۲ پسر نوجوان تایلندی عضو یک تیم فوتبال که همراه مربی شان پیدا کنند که به علت بالا آمدن آب پس از باران سیل آسا در غاری گیر افتاده اند. لطفا منتظر بمانید... $(document).ready(function () { $(`.flvplayer`).remove(); jwplayer(`myElement`).setup({ file: `http://images

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین: 

 امدادگران که پس از ۹ روز توانستند این نوجوانان را روز دوشنبه ۲ ژوئیه (۱۱ تیر) که درغار تام‌ لوانگ در شمال تایلند  در مرز میانمار و لائوس پیدا کنند. انها در فاصله ۸۰۰ متری تا یک کیلومتری از سطح زمین و دو کیلومتری از مدخل غار هستند.

تیم نجات می‌گویند با توجه که سطح آب به زودی فروکش نخواهد کرد و ممکن است تا آخر هفته به علت بارندگی بالاتر هم برود،  اگر قرار باشد در کوتاه‌مدت این پسران را از غار خارج کرد، باید به آنان لباس غواضی پوشاند.
 
در حال حاضر تلاش می‌شود با پمپ کردن آب سطح آب ثابت نگهداشته شود.
نوجوانان یافت‌شده دچار ضعف هستند، اما هیچکدام در وضعیت بحرانی نیستند و مواد غذایی به آنها رسانده شده است.

هیچکدام از آنها تجربه شنا یا  غواصی ندارند و همچنین باید ماسک‌های غواصی کوچکی پیدا کرد که اندازه سر آنها باشد.  فیلم لحظه‌ای را نشان می‌دهد که دو غواص بریتانیایی که از آب بیرون آمده‌اند، برای نخستین بار این پسرها را می‌بینند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین