کد خبر: 186837552
تاریخ انتشار: سه شنبه 12 تير 1397
خانه » سایت های خبری » عصر امروز » تکذیب ماجرای دریافت ارز دولتی و واردات ذرت توسط رسانه ملی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

ادعاهای مطرح شده درباره شغل تازه صداوسیما که برخی از رسانه ها به آن پرداخته و اعلام کرده اند رسانه ملی ذرت با دریافت ارز دولتی وارد می کند، سندیت ندارد.

به گزارش چی 24 به نقل از عصر امروز: به گزارش عصر امروز، خبری در رسانه‌ها دست به دست می‌شد با این تیتر: ‍ "پشت‌پرده لیست ارزبگیران دولتی". در تشریح این گزارش آمده که "شرکت جام‌جم بازرگان پیشرو با هدف فعالیت در خدمات طراحی مهندسی و تأمین تجهیزات در سال 86 ثبت کرده و حالا در بلبشوی ارزی، یوروی دولتی می‌گیرد و خوراک دام وارد می‌کند". باز هم به این جملات اکتفا نکردند و این خبر را با عنوان شغل تازه صداوسیما دست به دست کردند. در پی پیگیری‌های خبرنگار رادیو و تلویزیون تسنیم مشخص شد که:

 
"با توجه به اینکه سهام شرکت جام جم بازرگان پیشرو صرفاً در مالکیت صندوق بازنشستگی کارکنان صداوسیما بوده و این شرکت در سال 1386 تشکیل شده و صرفاً در راستای کسب درآمد برای بازنشستگان و طبق فعالیت‌های مجاز تجاری خود در اساسنامه اقدام به صادرات و واردات می‌کند. همچنین از سویی دیگر بابت واردات ذرت به آن ارز تخصیص داده شده ولی به‌دلیل عدم تولید و ارسال کالا از سوی شرکت خارجی این ارز دریافت نشده است، لذا ادعاهای مطرح‌شده در خصوص همین شغل تازه صداوسیما واردات ذرت و دریافت ارز دولتی تکذیب می‌شود".

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین