کد خبر: 186856223
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » زنان و دختران روستاهای قزوین مورد حمایت قرار می گیرند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین:

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: مشکلات زنان و دختران روستاهای استان شناسایی شده و این قشر مورد حمایت قرار می گیرند.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرگزاری شبستان از قزوین به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، معصومه مرادیان در مجمع عمومی بانوان رسانه استان بیان کرد: زنان و دختران روستاهای استان قزوین مورد حمایت قرار می گیرند و از همین رو هم با حضور مسئولان کمیته های مختلف شورای فرهنگی و اجتماعی زنان استان ابتدا از روستاهای مختلف که دارای دهیار زن بوده و مسایل و مشکلات مرتبط با بانوان آنها بیش از سایر نقاط است، بازدید می کنیم.

 

وی افزود: شناسایی و حل مشکلات زنان و دختران ساکن در روستاهای استان در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است.

 

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین عنوان کرد: در این بازدیدها از نزدیک با مسائل و مشکلات بانوان ساکن در نقاط روستایی و حاشیه نشین آشنا شده و تا جای ممکن برای حل و فصل آنها اقدام می کنیم.

 

وی تأکید کرد: در این بازدیدها به توسعه کسب و کارهای خانگی و کارآفرینی بانوان هم کمک خواهیم کرد و موانع پیش روی آنها را از میان برمی داریم.

 

مرادیان گفت: در این بازدیدها نمایندگان اداره کل امور روستایی استانداری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دانشگاه علوم پزشکی، صنعت و معدن، تجارت، ورزش و جوانان، جهاد کشاورزی، فرمانداری ها و بخشداری ها برای رسیدگی به موارد احتمالی حضور دارند.

 

وی خاطر نشان کرد: برای پیگیری حل مشکلات، پس از بازدیدها هم ارتباط با دهیاران تا حل مسائل مربوطه ادامه خواهد داشت.

 

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: زنان روستایی قسمت زیادی از مشکلات زندگی را به دوش می کشند بنابراین باید از آنان حمایت های بیشتری را به عمل بیاوریم.

 

گفتنی است نخستین بازدید مدیرکل بانوان و خانواده استانداری قزوین در طرح یاد شده روز گذشته از روستای قدیم آباد از روستاهای توابع بخش مرکزی قزوین انجام شد.

 

پایان پیام/293

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین