کد خبر: 186856228
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » دوره روزنامه نگاری مقدماتی در مرند برگزار می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

فراخوان ثبت نام کلاس های آموزش روزنامه نگاری در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند منتشر شد.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان در تبریز، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند در نظر دارد با همکاری خانه مطبوعات استان آذربایجان شرقی و با هدف گسترش آموزش اصولی به علاقه مندان، شناسایی و تقویت استعدادهای جوان دوره مقدماتی روزنامه نگاری را در رشته های خبرنویسی، مصاحبه و گزارش نویسی برای عموم اصحاب رسانه و روابط عمومی های ادارات شهرستان با اعطای گواهینامه معتبر برگزار کند.

عمومی علاقه‌مندان می توانند با ارایه تصویز کارت ملی و دو قطعه عکس پرسنلی از کلاس های آموزشی دوره که به مدت دو روز (دو نوبت صبح و عصر) و جمعا به مدت ٢٤ ساعت و در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد، بهره شوند.

بنابر این گزارش، پس از پایان دوره گواهینامه معتبر از سوی خانه مطبوعات استان به شرکت کنندگان اعطاء خواهد شد و با توجه به درخواست اهالی رسانه مرند به تشکیل دفتر نمایندگی خانه مطبوعات در شهرستان، ثبت نام برای اصحاب رسانه مرند جهت عضویت در خانه مطبوعات الزامی می باشد.

متقاضیان و علاقه مندان جهت ثبت نام به صورت حضوری به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در مرند ، میدان مادر مراجعه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ٠٤١٤٢٢٦١١١٦ آقای نقیبی تماس حاصل کنند.

هزینه ثبت نام ویژه اصحاب رسانه با معرفی نامه از رسانه مربوطه یک میلیون ریال. ویژه روابط عمومی ادارات با معرفی نامه از اداره مربوطه یک میلیون و دویست هزار ریال و برای شرکت کنندگان آزاد یک میلیون و پانصد هزار ریال تعیین شده است.

گفتنی است، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند با همکاری خانه مطبوعات استان آذربایجان شرقی و شورای اسلامی و شهرداری مرند قرار است این دره آموزشی را برگزار کنند.

پایان پیام/533

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین