کد خبر: 186871438
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » سایت های خبری » عصر امروز » ترافیک صبحگاهی در معابر بزرگراهی پایتخت+جزئیات
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از بار ترافیک صبحگاهی در معابر بزرگراهی پایتخت خبر داد.

به گزارش چی 24 به نقل از عصر امروز: به گزارش عصر امروز سرگرد مجید رنجبر جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی تهران اظهار داشت: در حال حاضر محورهای غرب به شرق بزرگراه‌های آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از سردار جنگل تا محدوده چمران، همت از کبیری تا محدوده پل گاندی، حکیم از ستاری تا پل چمران و همچنین خیابان آزادی از محدوده استاد معین تا تقاطع آزادی دارای بار ترافیکی صبحگاهی است. 

 
وی تصریح کرد: محورهای شرق به غرب بزرگراه زین‌الدین و بزرگراه‌های صدر از کامرانیه تا مدرس، رسالت از محدوده کرمان تا پل سیدخندان و بلوار ارتش از میدان ارتش تا تقاطع آجودانیه با بار ترافیکی نیمه سنگین و در حال حرکت مواجه است. 

 
وی افزود: جنوب به شمال بزرگراه امام علی(ع) از گلشن‌دوست تا زین‌الدین و بزرگراه‌های نواب، چمران و یادگار امام نیز دارای بار ترافیک صبحگاهی است. 

 
این مقام ارشد پلیس راهو فاتب با توجه به ترافیک و گرمای هوا و احتمال جوش آوردن خودروها به رانندگان توصیه کرد در هنگام ترافیک سنگین، کمتر از کولر خودرو استفاده کنند تا شاهد خرابی خودرو و ایجاد بار ترافیکی سنگین به واسطه آن نباشیم.