کد خبر: 186875037
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » غفلت مسئولان از تنظیم بازار مغفول/ مدیران مطالعه کنند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرماندار بیرجند انتقاد کرد:

فرماندار بیرجند با بیان اینکه در روزهای اخیر تنظیم بازار مغفول واقع شده، گفت: باید بازدیدها مشترک و رصدهای متعدد و سرزده انجام شود تا محدود سودجویی های برخی افراد به افزایش قیمت ها دامن نزنند.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، علی ناصری امروز (13 تیر) در جلسه شورای اداری شهرستان بیرجند اظهار کرد: در شرایط فعلی باید مدیران اشراف کامل به اتفاقات عرصه داخلی و بین المللی داشته باشند و خدمات رسانی به مردم و برنامه های خود را متناسب با این شرایط داشته باشند.

 

وی با بیان اینکه دشمنان با تبلیغات رسانه تلاش می کنند افکار عمومی را منحرف کنند تا اهداف شوم خود را پیش ببرند، گفت: دولت امریکا برای فرافکنی و حل بخشی از مشکلات و شکاف سیستم اقتصادی خود اقداماتی انجام می دهد.

 

فرماندار شهرستان بیرجند بیان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی باید بحث مطالعه ای و اندیشه ای را سرلوحه کار قرار دهند چرا که اگر غافل بمانند دچار مشکل و گرفتار مسائلی خواهیم شد و قطعاً سرمایه گذاری در حوزه اندیشه و مطالعه به بهره برداری می رسد.

 

ناصری با اشاره به اینکه دشمنان با برنامه ریزی کار می کنند و ما برای درک این برنامه ریزی ها باید مطالعه داشته باشیم، افزود: همه اتفاقاتی که در دنیا رخ می دهد محصول اندیشه ها است لذا هر کسی مطالعه و بعد برنامه ریزی کند موفق خواهد شد.

 

وی با تاکید بر اینکه تمام حرکات و رفتارهای ترامپ در راستای نجات اقتصاد در حال فروپاشی آمریکا است، عنوان کرد: بزرگترین ضرری که برجام برای آمریکا داشت این بود که هیمنه آنان در کشورهای دیگری که او را همراهی می کردند شکست.

 

فرماندار شهرستان بیرجند با بیان اینکه دولت های اروپایی چاره ای جزء همراهی با آمریکا ندارند، افزود: اگر خلاف این عمل کنند توسط آمریکا بایکوت می شوند.

 

ناصری با اشاره به اینکه باید با وحدت همه جانبه و همبستگی در مقابل قدرت استکباری مقاومت و ایستادگی کنیم، گفت: جنگ تمام عیار امروز شرایطی را فراهم کرده که باید یکدیگر را تقویت و با حداکثر همبستگی و پشتوانه مردمی مشکلات را حل کنیم و خود را به ابزار مدیریتی مجهز کنیم.

 

وی تاکید کرد: باید دستگاه های اجرایی و ملت صرفه جویی را در سرلوحه کار قرار دهند چرا که امروز یکی از راههای اصلی توسعه کشور در صرفه جویی است.

 

فرماندار شهرستان بیرجند با بیان اینکه عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی و بانک ها در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری رصد می شود، افزود: کمیته اشتغال شهرستان بیرجند برای پیگیری بیشتر هر هفته برگزار خواهد شد.

 

ناصری با تاکید بر لزوم پاسخگویی مدیران به مردم، ادامه داد: دستگاه هایی که مرجع خدمات در روستا هستند باید در چارچوب وظایف قانونی برای رضایت مندی مردم تلاش کنند.

 

وی با بیان اینکه در روزهای اخیر تنظیم بازار مغفول واقع شده، اظهار کرد: باید بازدیدها مشترک و رصدهای متعدد و به صورت سرزده انجام شود و کنترل بازار از همه مدیران انتظار است تا محدود سودجویی های برخی افراد به افزایش قیمت ها دامن نزنند.

 

فرماندار شهرستان بیرجند بیان کرد: باید دستگاه های نظارتی با گران فروشان بدون اغماض برخورد کنند.

 

ناصری با اشاره اینکه بنا به دستور رئیس جمهور نباید قیمت خدمات امسال از حد تورم بالاتر رود، افزود: انتظار است مسئولان بلند پایه در این خصوص جدیت داشته باشند.

 

وی تاکید کرد: کیفیت خدمات دستگاه های اجرایی باید افزایش یابد و مدیران باید خدماتی را که به پیمانکاران واگذار و برون سپاری کردند رصد کنند.

 

فرماندار شهرستان بیرجند با تاکید بر اینکه آخرین مهلت استقرار میز خدمت فیزیکی و الکترونیکی در ادارت و دستگاه های اجرایی تا پایان تیرماه است و مدیر هر دستگاهی اقدام نکند عزل خواهد شد، گفت: باید نکات ایمنی در ادارت رعایت شود تا از بروز مشکلات و حوادث پیشگیری شود.

 

ناصری ادامه داد: بحث جذب سرمایه گذار برای استان و شهرستان بیرجند منحصر به دستگاه های اجرایی و بانک ها نیست و همه می تواند در این خصوص کمک و مشاوره بدهند.

 

 

 

پایان پیام/70

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین