کد خبر: 186884795
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » برگزاری دو کارگاه آموزشی توسط مجتمع دیجیتال خوزستان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

خبرگزاری شبستان: دومین کارگاه دپارتمان کسب و کار و اولین دورهمی تولیدکنندگان نرم افزارهای موبایل به همت مجتمع دیجیتال استان خوزستان (فانوس) در اهواز برگزار می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اهواز، دومین کارگاه دپارتمان کسب و کار و اولین دورهمی تولیدکنندگان نرم افزارهای موبایل به همت مجتمع دیجیتال استان خوزستان (فانوس) در اهواز برگزار می شود.

 

در دومین کارگاه دپارتمان کسب و کار «خلق ایده کسب و کار» به سؤالاتی همچون «ایده چگونه به وجود می آید؟»، مفهوم استارت آپ چیست؟» و «ایده را چگونه تجاری سازی کنیم؟» پاسخ داده می شود.

 

این دوره پنج شنبه (14 تیر) ساعت 18 در سالن جلسات اساتید پارک علم و فناوری واقع در روبروی درب دانشگاه شهید چمران برگزار می شود.

 

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 8-35543007-061 تماس حاصل نمایند و برای ثبت نام به آدرس https://evand.com/events/wp-it-2 مراجعه کنند.

 

همچنین چهارشنبه (13 تیر) اولین دورهمی تولیدکنندگان نرم افزارهای موبایل به همت مجتمع دیجیتال استان خوزستان، دپارتمان نرم افزار در اهواز برگزار می شود.

 

در این دوره به موضوعاتی همچون توسعه دهندگان موبایل،  طراحان UI/UX، صاحبان و تولیدکنندگان محتوا، مدیران شرکت ها و موسسات و علاقه مندان پرداخته می شود.

 

این دوره چهارشنبه (13 تیر) ساعت 18 در خانه ماپار اهواز واقع در خیابان نادری، خیابان خوانساری، پلاک ۵۵۱ برگزار می شود.

 

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 8-35543007-061 تماس حاصل نمایند و برای ثبت نام به آدرس https://evand.com/events/dev-dorehami مراجعه کنند.

 

پایان پیام/72

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین