کد خبر: 186884797
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » پیشرفت ۹۰ درصدی نمایشگاه از حرا تا حرم در بیرجند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حیدری خبر داد:

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: کار اجرایی و عمرانی نمایشگاه از حرا تا حرم ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، سرهنگ عبدالرضا حیدری امروز (13 تیر) در جلسه شورای اداری شهرستان بیرجند اظهار کرد: کار اجرایی و عمرانی نمایشگاه از حرا تا حرم 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

وی با اشاره به اینکه با مشارکت های خیران و مردم تاکنون حدود 100 میلیون تومان برای احداث نمایشگاه از حراء تا حرم کنگره 2 هزار شهید استان هزینه شده، گفت: در این نمایشگاه سیر تاریخ اسلام و دوران دفاع مقدس به نمایش گذاشته می شود.

 

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با بیان اینکه اساتید حوزه علمیه برای بحث محتوایی این نمایشگاه کمک کردند، ادامه داد: هر بخشی از نمایشگاه به گروه های متعدد واگذار شده است تا کار یکسان پیشرفت کند و تا پایان شهریورماه نمایشگاه تکمیل شود.

 

سید حسین سجادی نژاد مشاور سیاسی و اجتماعی فرماندار بیرجند هم در این جلسه اظهار کرد: تاکید دولت در ایجاد تعاونی توسعه و عمران شهرستانی است و این تعاونی ها جایگاه خاص در توسعه همه جانبه شهرستان ها دارند.وی با بیان اینکه قانونگذار شرایطی برای تعاونی توسعه و عمران شهرستانی گذاشته است که می تواند زمینه کارآفرینی موثر و پایدار را در یک منطقه رقم بزند، افزود: این شرکت ها با شرایطی که قانون گذار تعریف کرده از یکسری تشریفات اداری استثناء هستند تا زمینه کسب درآمد و اشتغالزایی را فراهم کنند.مشاور سیاسی و اجتماعی فرماندار بیرجند بیان کرد: حضور عوامل اجرایی و کارمندان دستگاه اجرایی می تواند در شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان ها اثرگذار باشد و زمینه اشتغالزایی برای جمعی را فراهم کند.


مهدی رونقی، معاون عمرانی فرماندار بیرجند هم با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی باید حداکثر تلاش خود را برای جذب اعتبارات را تا 31 تیرماه پایان سال مالی داشته باشند، افزود: اگر مسائل و پروژه ای در دستگاه اجرایی نیاز به پیگیری دارد در وهله نخست مدیر تلاش کند و بعد به فرمانداری برای پیگیری مجدد منعکس کنند.وی بیان کرد: اخذ و صدور مجوزهای لازم برای پروژه ها الزامی است و اگر مغفول بماند با مشکل مواجه خواهند شد.

پایان پیام/70

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین