کد خبر: 186889139
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » آغاز فصل جدید زاویه با «نسبت اندیشه و رسانه»
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سری جدید مجله علوم انسانی زاویه با پیش درآمد «نسبت اندیشه و رسانه» امشب روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش گروه اندیشه خبرگزاری شبستان به نقل از شبکه چهار سیما: علی خواجه، تهیه کننده سری جدید مجله تلویزیونی «زاویه» با بیان اینکه اولین قسمت از فصل جدید «زاویه» از هفته آینده به روی آنتن می رود، اظهار کرد: آنچه که امشب تقدیم مخاطبان می شود، پیش درآمدی برای آغاز سری جدید برنامه است.

 

وی افزود: در برنامه امشب به موضوع «نسبت اندیشه و رسانه» با نگاهی به برنامه «زاویه» با حضور مجریان سری های گذشته این برنامه می پردازیم. دکتر مالک شجاعی و دکتر امیر دبیری مهر از مجریان سابق «زاویه» به همراه حبیب رحیم پور به عنوان نماینده هیات تحریریه برنامه، در مناظره امشب «زاویه» شرکت می کنند.

 

خواجه تصریح کرد: هدف از برنامه امشب نقد و بررسی «زاویه» نیست بلکه یک بحث نظری و علمی درباره «زاویه» توسط کارشناسان مطرح می شود.

 

تهیه کننده سری جدید مجله تلویزیونی «زاویه» ابراز کرد: سری جدید برنامه «زاویه» به سردبیری محمدجواد قنبری و با اجرای علیرضا سمیعی با تغییرات کلی در ساختار، گرافیک و دکور برنامه به صورت رسمی از هفته آینده کار خود را با موضوعات جدید در حوزه علوم انسانی آغاز می کند.

 

وی تاکید کرد: بررسی علوم عقلی در حوزه های علمیه، زن و سکولاریسم در ایران، بررسی تعلق ملی، علوم انسانی و مسائل ایران، دکتر شریعتی، بررسی سازمان سمت از جمله موضوعاتی است که در سری جدید «زاویه» به آنها پرداخته می شود. ضمن اینکه اخبار هفتگی حوزه علوم انسانی، گزارشی از رخدادهای مهم این حوزه، اخبار مطبوعات و دانشگاه ها از جمله بخش هایی است که در کنار بخش اصلی به برنامه اضافه شده است.

 

‌گفتنی است، زاویه هر چهارشنبه ساعت 21 به صورت زنده از شبکه چهار سیما پخش می شود.

پایان پیام/248

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین