کد خبر: 186894836
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » کارگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بیرجند برگزار شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

جمعی از اعضای نوجوان مرکز فرهنگی هنری شماره ۲ بیرجند با حضور در کارگاه آسیب های اجتماعی با تعاریف و راه های پیشگیری از انواع آسیب های اجتماعی موجود در جامعه امروز آشنا شدند.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، کارگاه آموزشی آسیب‌های اجتماعی در مرکز فرهنگی هنری شماره 2 کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بیرجند با هدف آشنایی نوجوانان با انواع آسیب‌ها و خطراتی که آنان را در جامعه امروز و فضای مجازی تهدید می‌کند، برگزار شد.

 

در این کارگاه آموزشی، شرکت کنندگان ضمن آشنایی با تعاریف آسیب‌های اجتماعی و اهمیت تقویت روابط خانوادگی به ویژه والدین و فرزندان با مهارت نه گفتن بیشتر آشنا شدند.

 

این کارگاه به مشاوره چهره به چهره نوجوانان با کارشناس آسیب‌های اجتماعی اختصاص یافت و حاضران با طرح مشکلات اجتماعی و خانوادگی خود راهکارهای مناسب را برای مقابله با آن فرا گرفتند.

 

همچنین جمعی از اعضای نوجوان پسر مرکز فرهنگی هنری شماره 3 بیرجند با شرکت در کارگاه آموزشی«چگونه نه بگوییم» با یکی از مهم‌ترین مهارت‌های زندگی به منظور دور شدن از آسیب‌های اجتماعی آشنا شدند.

 

این ویژه برنامه با کارگاه بحث آزاد و گفت‌وگو با موضوع مهارت «نه» گفتن يعني اعتماد به نفس، اراده و پافشاري بر حقوق خود، خطرات و کمین‌های اعتیاد و آسیب‌های آن بر جسم و روح انسان و بازی «جملات برعکس» همراه شد.

 

پایان پیام/70

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین