کد خبر: 186898207
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » دستگیری مردی با ۲ تن سکه در تهران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

دستگیری مردی با ۲ تن سکه در تهران اقتصاد > تجاری - مالی - همشهری آنلاین:رییس پلیس تهران از دستگیری مردی با ۲ تن سکه در تهران خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در نشست خبری که به منظور تشریح اقدامات پلیس در بازار ارز برگزار شد، گفت: فردی معروف به «سلطان سکه» که سال ۹۶ حدود ۲ تن سکه را از سطح بازار جمع کرده بود، دو شب پیش در عملیات پلیس دستگیر شد. وی با بیان اینکه این فرد ۵۸ سال سن دارد، گفت: این فرد به نوچه‌های

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در نشست خبری که به منظور تشریح اقدامات پلیس در بازار ارز برگزار شد، گفت: فردی معروف به «سلطان سکه» که سال ۹۶ حدود ۲ تن سکه را از سطح بازار جمع کرده بود، دو شب پیش در عملیات پلیس دستگیر شد.

وی با بیان اینکه این فرد ۵۸ سال سن دارد، گفت: این فرد به نوچه‌های خود دستور داده بود در بازار تهران به راه افتاده و بدون توجه به قیمت روز سکه، تمام سکه‌های موجود را بخرند تا در روزهای آینده خودش تعیین‌کننده نرخ سکه باشد.

به گفته رحیمی، این فرد پیش از این هم به عنوان دلال سکه دستگیر شده بود و پسرش نیز با قید ضمانت آزاد است. این فرد طی مدت ۱۰ ماه فعالیت خود، بر اساس ۵۰۰ سند و مدرکی که در خصوص وی به دست آمده در بحث دلالی سکه نقش اصلی را به عهده داشت و در این مدت حدود ۲ تن سکه را جمع‌آوری کرده بود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین