کد خبر: 186899581
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » برگزاری طرح «نشاط معنوی» در ۱۶ بقعه متبرکه صومعه سرا
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه سرا گفت: همزمان با فرا رسیدن فصل تابستان طرح «نشاط معنوی» در ۱۶ بقعه متبرکه شهرستان برگزار می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

عزیز خادم شریف، رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از صومعه‌سرا اظهار کرد: همچون سنوات گذشته طرح نشاط معنوی در ۱۶ بقعه متبرکه این شهرستان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این طرح از ۱۶ تیر آغاز می‌شود و تا ۳۱ مرداد ادامه دارد، افزود: این طرح برای رده‌های سنی نوجوان و جوان شهرستان برگزار خواهد شد.

رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه‌سرا گفت: کلاس‌های تابستانی در قالب نشاط معنوی به منظور غنی سازی اوقاف فراغت جوانان و نوجوانان در زمینه‌های مختلف فرهنگی، تربیتی، خلاقیت، ورزشی، قرآنی و اردوهای تابستانی برگزار می شود.

خادم شریف تصریح کرد: آشنایی بیش از پیش نوجوانان و جوانان با مسائل دینی و مذهبی و انس بیشتر آنها با امامزادگان از جمله اهداف برگزاری طرح نشاط معنوی در سطح بقاع متبرکه است. 

وی خاطرنشان کرد: تقویت بنیه‌های اعتقادی و مذهبی قشر نوجوان با استفاده از فضاهای معنوی امامزادگان و ترویج اندیشه‌های ناب حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری، تبلیغ و ترویج فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی از دیگر اهداف این طرح است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین