کد خبر: 186900531
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » کمک به ازدواج ۲۵۰۰ جوان نیازمند کردستانی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
توسط کمیته امداد در سال ۹۶ محقق شد؛

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان کردستان با اشاره به خدمات این نهاد در زمینهٔ کمک به ازدواج مددجویان گفت: چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای کمک به ازدواج ۲ هزار و ۵۰۰ مددجو تحت پوشش این نهاد در سال گذشته پرداخت شد.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرگزاری شبستان از سنندج به نقل از روابط عمومی کمیته امداد کردستان، فرهاد کاظمی، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان کردستان بابیان اینکه کمک به ازدواج فرزندان مددجویان یکی از برنامه‌های حمایتی این نهاد است، گفت: سال گذشته دو هزار و ۵۰۰ مورد کمک‌هزینه خرید جهیزیه و ازدواج به دختران و پسران خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد این استان پرداخت شد.

 

وی بابیان اینکه چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای این تعداد کمک‌هزینه ازدواج پرداخت‌شده است، افزود: برای دختران دو میلیون تومان و برای پسران خانوارهای تحت حمایت یک‌میلیون تومان به‌صورت بلاعوض پرداخت‌شده است.

 

کاظمی گفت: کمک به تحکیم و حفظ نهاد خانواده یکی از اهداف و رسالت‌های کمیته امداد است که از طریق کمک به ازدواج جوانان نیازمند و همچنین ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار صورت می‌گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات مشاوره پیش از ازدواج باهدف ازدواج آگاهانه و جلوگیری از طلاق با همکاری مراکز مشاوره طرف قرارداد این نهاد یکی دیگر از خدمات کمیته امداد برای زوجین است، ادامه داد: شرکت در جلسات مشاوره و راهنمایی قبل از پرداخت جهیزیه برای همه زوجین باید صورت گیرد.

 

پایان پیام/79

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین