کد خبر: 186901949
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » کانون های مساجد، خانه انقلاب باشند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
آیت الله العظمی مظاهری:

آیت الله العظمی مظاهری؛ مرجع تقلید، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد با مهربانی خانه انقلاب و متدینین باشند.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار مسجد و کانون‌های مساجد خبرگزاری شبستان، حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری در دیدار با مسئولان ستادی و استانی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور که امروز چهارشنبه (۱۳ تیرماه) در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، با بیان اینکه بنا بر گفته امام خمینی (ره) مساجد منشأ پیدایش و پیروزی انقلاب اسلامی بودند، گفت: نظام مقدس ما و متدینین مرهون مساجد هستند.

 

وی افزود: یک امام جماعت باید متدین و بااخلاق باشد تا مردم از او الگو بگیرند و همچنین عاقل باشد تا اتحاد را در مساجد حفظ کند.

 

این مرجع تقلید با بیان اینکه مساجد به مردم علم، اخلاق و ارتقا می‌بخشند، خاطرنشان کرد: متاسفانه طی ۲۰ ـ ۱۰ سال اخیر به امور مساجد به خوبی رسیدگی نشده است.

 

مظاهری در ادامه مسئولان را به مواظبت از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد توصیه کرد و گفت: کارهای زیادی در حوزه مساجد انجام شده است اما از آنچه باید انجام می‌شده و مورد انتظار ما بوده است، فاصله دارد.

 

وی در ادامه با بیان اینکه امام جماعت، هیئت امنا و بسیج باید برای تبلیغ دین تلاش کنند، خاطرنشان کرد: همه ارکان مسجد باید متحد باشند زیرا هرگونه اختلاف در مساجد به ضرر نظام است.

 

این مرجع تقلید، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد باید با مهربانی، خانه انقلاب و متدینین و همچنین خانه کسانی باشند که دلسوز دین هستند.

 

مظاهری با بیان اینکه دشمن به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی است و از هرگونه اختلافات سود می‌برد، بیان کرد: اختلاف موجب زمین خوردن مسجد و تضعیف نظام عزیز ما می‌شود.

 

 

 

پایان پیام/397

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین