کد خبر: 186903882
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » طرح استیضاح وزیر اقتصاد بعد از تعطیلات مجلس نهایی می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پورابراهیمی در گفتگو با شبستان:

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح استیضاح وزیر اقتصاد گفت: طرح استیضاح وزیر اقتصاد بعد از تعطیلات دو هفته ای مجلس در جلسه ای فوق العاده مجددا در کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

محمدرضا پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح استیضاح وزیر اقتصاد به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان گفت: بررسی طرح استیضاح وزیر اقتصاد در جلسه روز گذشته کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و به دلیل اینکه این طرح دارای 17 محور بود نیاز به تشکیل جلسه فوق العاده ای برای بررسی آن بود لذا تایید شد بعد از تعطیلات دو هفته ای مجلس در جلسه ای فوق العاده مجددا در کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.

 

وی اظهار کرد: با توافق نمایندگان استیضاح کننده این جلسه که در واقع جلسه نهایی برای بررسی استیضاح وزیر اقتصاد است در هفته بعد از تعطیلات دو هفته ای مجلس برگزار می شود.

 

پورابراهیمی با تاکید بر اینکه تیم اقتصادی دولت باید عوض شود، بیان داشت: از نظر ما این تیم اقتصادی نمی تواند جنگ اقتصادی انجام دهد و در این زمینه نظرمان را داده ایم و نامه به رییس جمهور نیز نوشته ایم.

 

رییس کمیسیون اقتصادی با ابراز امیدواری از اینکه تغییرات در تیم اقتصادی دولت اتفاق بیفتد، گفت: اگر دولت در زمینه تغییر تیم اقتصادی تصمیم گیری نکند خود مجلس در این زمینه وارد می شود.

 

وی گفت: منظورمان از تیم اقتصادی تیمی است که مبنای تصمیم گیری در همه ارکان اقتصادی هستند یعنی چه آنهایی که وزیرند و چه آنهایی که غیر وزیرند و درخواست مجلس این است که این تیم حتما تغییرات جدی داشته باشد.

 

پایان پیام/33

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین