کد خبر: 186904618
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » سایت های خبری » 598 » بخش جدید ارتش رژیم صهیونیستی ویژه ایران آغاز به کار کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

ستادکل نیروهای مسلح رژیم صهیونیستی برای اولین بار «پروژه ویژه ایران» را در ارتش این رژیم ایجاد و فرمانده سابق اداره عملیات ارتش رژیم صهیونیستی را به ریاست این پروژه منصوب کرده است.

به گزارش چی 24 به نقل از 598:

به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، با افزایش تنش‌ها در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی و پیش‌بینی‌های مقامات رژیم صهیونیستی درباره احتمال وقوع جنگی تمام عیار در منطقه، پست جدیدی به ارتش رژیم صهیونیستی اضافه شد.

به دستور مستقیم «گادی آیزنکوت» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح رژیم صهیونیستی، بخش جدیدی تحت عنوان «پروژه ویژه» ارتش اسرائیل برای هماهنگی مسائل مربوط به مناقشات با ایران، راه‌اندازی شد.

به نوشته روزنامه «جروزالم پست» به نقل از نشریه «معاریو» آیزنکوت همچنین با صدور حکمی ژنرال «نیصان الون» رئیس سابق اداره عملیات ارتش را به عنوان اولین مسئول این پروژه منصوب کرد.

این اولین بار است که ارتش رژیم صهیونیستی یک مسئول برای «پروژه مقابله با ایران» منصوب کرده که باید اقدامات در تمام حوزه‌های تقابل تل‌آویو با تهران را، از جمله برنامه هسته‌ای و حضور ایران در سوریه، هماهنگ کند.

در گذشته و زمان نخست‌وزیری «آریل شارون» و «ایهود اولمرت»، رئیس وقت سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی «موساد» یعنی «مئیر داگان» مسئول این پروژه ضد ایرانی بود، اما بعدها این پروژه به دستگاه‌های امنیتی سپرده شد.

جروزالم پست مدعی است با علنی شدن نبرد ایران و رژیم صهیونیستی، انتصاب رئیس جدید برای این پروژه ویژه، اهمیت عظیم تحولات منطقه‌ای را نشان می‌دهد.

نیصان الون همچنین مسئول هماهنگی اقدامات بین رژیم صهیونیستی و دستگاه‌های امنیتی آمریکا درخصوص تهران و همچنین تلاش‌ها برای براندازی نظام ایران خواهد بود.

وی باید اقدامات کلی ارتش رژیم صهیونیستی علیه ایران و ارتباط بین اطلاعات ارتش و موساد را هماهنگ کرده و مستقیم به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گزارش دهد.

با افزایش نگرانی دستگاه‌های امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی از احتمال وقوع جنگ تمام عیار با گروه‌های مقاومت در منطقه، مقامات تل‌آویو در حال آماده کردن خود برای این تقابل نظامی هستند.

جدیدترین تبادل آتش رژیم صهیونیستی با سوریه در بامداد پنجشنبه 20 اردیبهشت رخ داد که جنگنده‌ها و توپخانه‌های رژیم صهیونیستی در واکنش به حملات راکتی ادعایی به بلندی‌های جولان اشغالی، تجاوز هوایی گسترده‌ای را به خاک سوریه شروع کردند. ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است این راکت‌ها از سوی نیروهای حامی ایران شلیک شده و در پاسخ به آن، پایگاه‌هایی که مدعی حضور ایران در آن بودند هدف قرار دادند.

دبکافایل پیشتر گزارش داده بود که ارتش رژیم صهیونیستی در حال سازمان‌دهی و استقرار گردان‌های بزرگی از نظامیان خود در مرزهای سوریه و لبنان است و جنگنده‌های رژیم صهیونیستی نیز به طور مداوم بر فراز مناطق مرزی و محل استقرار نظامیان خود گشت‌زنی می‌کنند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین