کد خبر: 186908953
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » ارجاع طرح برون رفت از مشکلات اقتصادی به کمیته هماهنگی سران ۳ قوه
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

سخنگوی هیئت رئیسه: ارجاع طرح برون رفت از مشکلات اقتصادی به کمیته هماهنگی سران ۳ قوه ایران > سیاست داخلی - همشهری آنلاین:نماینده تهران از ارجاع طرح برون رفت از مشکلات اقتصادی به کمیته هماهنگی سران ۳ قوه خبر داد. به گزارش ایلنا، بهروز نعمتی پس از پایان جلسه غیرعلنی مجلس با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص این جلسه گفت: جلسه غیرعلنی که امروز صبح تشکیل شد در ارتباط با طرحی بود که مجلس شورای اسلامی برای برون‌رفت از مشکلات اق

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش ایلنا، بهروز نعمتی پس از پایان جلسه غیرعلنی مجلس با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص این جلسه گفت: جلسه غیرعلنی که امروز صبح تشکیل شد در ارتباط با طرحی بود که مجلس شورای اسلامی برای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی تهیه کرده بود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کمیسیون و کمیته اقتصادی جمع‌بندی‌های بسیار خوبی را انجام دادند و کارشناسان مختلف اقتصادی هم از دولت و مجلس در این جلسه حضور داشتند.

وی ادامه داد: این طرح دارای بار مالی و اصل ۷۵ است. بنابراین مقرر شد بخش‌هایی که لازم است، سریعا ارجاع شود.

نعمتی تاکید کرد:‌ این طرح هم به کمیته هماهنگی سران سه قوه ارجاع خواهد شد تا هر چه سریع‌تر درباره آن تصمیم‌گیری شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این طرح ماهیت قانونگذاری دارد و با اصل ۷۵ مغایرت دارد که باید به دولت ارائه شود و آنان هم در اسرع وقت لایحه آن را تقدیم مجلس کنند تا بتوانیم همراه یکدیگر مشکلات را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: جمع‌بندی کمیته‌ها انجام شده و پیشنهادات هم مطرح شده و قرار است این لایحه فوری به سران قوا ارجاع شود و بخش قانونی هم باید لایحه را هر چه سریع‌تر تقدیم مجلس کند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین